Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években

HomeGy.I.K.CalendarKeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
Vas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
Szomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
Szomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
Szer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
Vas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
Csüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
Hétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Hétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
Vas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Hétf. Júl. 18, 2011 6:16 pm-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes

Alexis Cooper

Lucia Develope

Sienna McAllister

Charlus Potter

Admin

Dorea Black

Aaron Snow

Heather Finnigan

Wallace Williams

Share | 

Wendel Williams

Go down 
SzerzőÜzenet
Wendel Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák

Hozzászólások száma : 8

TémanyitásTárgy: Wendel Williams   Vas. Júl. 24, 2011 10:07 pm

Wendel Williams

Név: Wendel Williams
Becenév: Wen, Wendel, Lace(amikor összekevernek az egyetlen és meghamisíthatatlan bátyámmal)
Kor: 16
Születési dátum és hely: 1934. október 31. Newcastle
Származás:Sár… Nem, határozottan gyűlölöm ezt a szót. Tehát mugliivadék.
Iskolai házad: Hollóhát
Évfolyamod: Ötödik
Pálcád: Ébenfa, 15 hüvelyk, griffkarom maggal, szénfekete pálca.
Foglalkozásod: Diák, Prefektus, Iskolaelső

Édesanyja:Abbey Brennen 39 éves,ügyvéd, kifejezetten hajtépős kapcsolat. Mármit az ő haját tépi a bátyám, és mattam.
Édesapa:Anthony Williams, 40 éves, kereskedő, mintha megduplázták volna, és mi lettünk a kisebb klónok. Anyám a haját tépi miatta is.
Testvér(ek): Egy testvérem van, és sajnos olyan helyes mint én, egyébként Lace a neve, 16 éves és bár nem mutatjuk ölni tudunk a másikért
Egyéb hozzátartozó(k):Nincs

-

Hmm. Nos lássuk tehát, félek hogy elveszítem a testvéremet, félek hogy a testvérem elveszít engem és attól is félek hogy egyszer én nyírom ki a tesómat. Mi az amiben kiemelkedően jó vagyok? Jól forgatom a pálcát, és jól jártatom a számat. Na meg a tanulásommal sincs probléma. Jah és a kviddicset nem is említettem. Hajtó vagyok.
Jellem? Huhh, hát kedves vagyok, ugyanakkor jóindulatú is. Mindenkihez van egy kedves szavam a beszélgetés elején, akárki is legyen az. Jó humorom van, bár ha elfáradok akkor rettentően gyilkos természetű. Mondjuk őőőő.. Még milyen vagyok? Jah, csibész de azt eléggé. Nem vagyok hülye, fontos nekem a tudás, de azt kell mondjam, hogy mások előtt ugyan nem teszem, de itt bevallom: a bátyám okosabb nálam. Na és aztán? Amúgy pedig nem vagyok komoly, nem jutott arra idő. De majd egyszer. Talán.

Szőke hajam van, ami félhosszú, izmos, kidolgozott testem van amit köszönhetek a folyamatos kviddicsezésnek, és a tesóm nyaggatásának. Különleges ismertetőjelem? Hmm, van még egy belőlem, aki tisztára ugyanilyen mint én… Vagy nem is? Ezzel inkább már ő tartozik magyarázattal. Egyenes testtartásom van, és mindig barátságosan mosolygó szemem, és szám. Ja, és hogy el ne feledjem, 190 centi vagyok, és olyan 80 kg. Mugli ruhában járok, a talártól egyszerűen herótom van nem veszem fel, csak órára.

Tehát, hol született, kedves Wendel?

Newcastleben láttam meg a napvilágot , 15 éve Flitwick professzor úr. Öhm, úgy mondták hogy hideg, esős október 31.-e volt. Bár, én nem vagyok olyan borús mint az a nap volt.

Mint tudjuk testvére van. Vele milyen a kapcsolata?

Hát mindig is jó volt, ez főleg akkor mutatkozott meg amikor még kicsi gyerekek voltunk. Mára mág ugyan bizony kamaszodni kezdtünk és sokkal többször mutatjuk ennek az ellenkezőjét, de úgy vélem hogy mindig ott leszünk egymásnak és segítünk egymáson. Igen, én az érzékenyebbik vagyok.

Hmm érdekes. És a származása?

Gondolom maga is tudja. *Feleltem ingerülten.* -Mugliivadék vagyok, nehogymár ne tudja prof. *Kicsit megszaladt a szám de ez a téma érzékenyen érintett.*
Nem piszkálták ez miatt a Roxfortban korábban?
*Hogy ez mekkora észlény komolyan mondom. Ilyen se.. mármint hülyét. Méghogy nem piszkáltak? Ezért nem megyek a mardekár klubbhelysége felé.* -Akadtak alkalmak amikor piszkáltak, de ez nem annyira sűrűn fordul elő.

Meséljen egy kicsit születési körülményeiről, és arról hogyan tudta meg hogy varázsló!

Hát ugye Newcastleben születtem, egy kisebb családi házban. Két perccel a bátyám után. Ez sosem zavart, hogy ő az idősebb mert én két perccel tovább fogok élni mint ő. Szóval ennyivel tovább élvezhetem az életet. Jó körülmények között éltünk, és élünk. Anyám egyszerű ügyvéd, apám pedig kereskedik, néha emberrel, de sűrűbben inkább élelmiszerrel és háztartási cuccokkal. Hogy hogyan tudtam meg hogy varázsló vagyok? A testvéremmel verekedtünk, és majdnem ránkdőlt egy szekrény, de mi arrébb gurultunk. Különös nem?

Hmm.. Meséljen a vonat útról.

A testvéremmel múlattuk az időt, amikor belépett pár idősebb hülye, nevezetesen a két nyomoronc Malfoy. Felidegesíettek, és nem számítva a következményekre mi jól elcsépeltük őket a bátyámmal. Ez mindig emlékezetes marad a számomra.
Az utána következő évek?
Hát, amint tudja a Hollóhátba kerültem a testvéremmel együtt. Sok csínyben voltunk benne, persze mind együtt. Sok pontot szereztünk, és sokat vesztettünk is. Sokat jártunk büntetőmunkára, és így szépen elrepültek az évek.

Valami emlékezetes esemény?

Az első csókom. Ami egész véletlenül történt meg. Az egyik lány háztársammal veszekedtünk még másodikban? Másodikban igen,másodikban történt. A klubbhelyiség két végében veszekedtünk, és egyre közelebb sétáltunk egymáshoz míg végül megcsókoltam. Talán ez. Bár említem azt is amikor elláttuk a Mardekárt kviddicsmeccsen. Húú az is jó volt. Sok élményem van.

És mi szeretne lenni?

Felnőtt, aztán nyugdíjas és végül halott. A viccet félretéve, átoktörő szeretnék lenni, vagy auror. És persze olyan 20 évesen családot alapítani, aztán happy end lesz a vége, és csapó lezár!

Valami személyes. Szerelme van?

Sok szép lány van az iskolában, de az egyik legszebb Heather Finnigan. Nekem nem számít hogy folyamatosan felrobbantja a főzeteit vagy valamit, nekem akkor is tetszik. Szóval.. ennyi lenne. De ez köztünk marad, ugye?

Természetesen. Köszönöm Mr. Williams.

Én köszönöm Flitwick prof.

.
*különleges képesség: Öh magam sem tudom miért, de tudom irányítani a szelet.
*amit mindig magammal hordok: A pálcám, és egy nyaklánc amin a családtagjaim neve áll

Gyorsba szedem a lépteimet az SVK terem felé. Már megint késében vagyok. Én és az a hülye alvás. Tökéletesen sikerült megint elszundítanom. Magas alakommal és széles vállaimmal könnyen utat vágok a tömegbe, ám ekkor valaki rám szól hátulról.
-Williams hová szedet az ici-pici sáros lábacskáidat? *Megálltam, és a pálcát előrántva, 180°os fordulatot téve válaszoltam. Walburga Black volt. Utálom az ilyen Blackeket. Egyedül Dorea Blacket komálom, mert ő normális. Meg Charlust, és Septimust is. Bár ők nem Blackek de ők a Roxfort hármas fogata.
-Black. Tegyél lakatot a mocskos szádra, mielőtt még betömöm!- *Szóltam rá szikrázó tekintettel*
-Jaaaaaaj, az ici-pici Wenci fenyegetőzik. Vigyázz magadra te aljadék sárvérű.*Gúnyos vigyorral szólt rám. Ez elég volt nekem ahhoz, hogy felmenjen bennem a pumpa. Közelebb léptem hozzá, és elkiáltottam magamat.*
-Carbunculus! *Az átkom célba talált, így csúnya kelések lettek rajta mindenhol. Nem hagyom elfutni.*
-Petrificus Totalus! *A sikításba bele is merevedett. Odalépek hozzá.*
-Densaugeo! *Bányarémmé tettem őt. Láttam hogy a szemei sírásba mennek át, de odaléptem fölé.*
-Black, látod, megjártad. Máskor vigyázz a szádra, mert még meg talállak fojtani. *Odaléptem hozzá, és bevonszoltam egy pajzs mögé. Csak megtalálja valaki. Ha meg nem, akkor így járt, én erre nem tudok mit mondani. Gondolataimat összeszedve, ellépdeltem az SVK terem felé, de már így is fél órás késésben voltam.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Celestyna J. Maes
Admin/Mardekáros diák
Admin/Mardekáros diák

Hozzászólások száma : 108

TémanyitásTárgy: Re: Wendel Williams   Vas. Júl. 24, 2011 10:28 pm

Kedves Wendel, neved egy "l"-el Razz

Előtörténetedben semmi kivetnivalót nem találtam. Ötletes volt a múlt rész kidolgozása. Nem szaporítom a szót, a helyesebbik ikret ezzel rászabadítom a Roxfortra. Jó játékot!

ELFOGADVA

Wendel Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [Nova 3. kör] Tiffany Williams vs Askr
» Tiffany Williams