Időnyerő - Három forgatás is elég'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
Szükség Szobája I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
Szükség Szobája I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
Szükség Szobája I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
Szükség Szobája I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
Szükség Szobája I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
Szükség Szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
Szükség Szobája I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Szükség Szobája I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
Szükség Szobája I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Hétf. Júl. 18, 2011 6:16 pm-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes
Szükség Szobája I_vote_lcapSzükség Szobája I_voting_barSzükség Szobája I_vote_rcap 
Alexis Cooper
Szükség Szobája I_vote_lcapSzükség Szobája I_voting_barSzükség Szobája I_vote_rcap 
Lucia Develope
Szükség Szobája I_vote_lcapSzükség Szobája I_voting_barSzükség Szobája I_vote_rcap 
Sienna McAllister
Szükség Szobája I_vote_lcapSzükség Szobája I_voting_barSzükség Szobája I_vote_rcap 
Charlus Potter
Szükség Szobája I_vote_lcapSzükség Szobája I_voting_barSzükség Szobája I_vote_rcap 
Admin
Szükség Szobája I_vote_lcapSzükség Szobája I_voting_barSzükség Szobája I_vote_rcap 
Dorea Black
Szükség Szobája I_vote_lcapSzükség Szobája I_voting_barSzükség Szobája I_vote_rcap 
Aaron Snow
Szükség Szobája I_vote_lcapSzükség Szobája I_voting_barSzükség Szobája I_vote_rcap 
Heather Finnigan
Szükség Szobája I_vote_lcapSzükség Szobája I_voting_barSzükség Szobája I_vote_rcap 
Wallace Williams
Szükség Szobája I_vote_lcapSzükség Szobája I_voting_barSzükség Szobája I_vote_rcap 

 

 Szükség Szobája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alexis Cooper
Admin/Mardekáros diák
Admin/Mardekáros diák
Alexis Cooper


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2011. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Roxfort; Mardekár

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 3:53 pm

....
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 2:25 pm

Wendike I love you


*Mardekárosok elől futottam, kb a Tiltott Rengetegtől. Három csaj kezdett el velem kekeckedni, az egyiket elkábítottam, a másik kettő meg eldobta a pálcáját és utánam futott. Az ötödik emeleti folyosón elálltam az útjukat egy páncéllal, most egy emelettel alattam járhatnak. A klub helységbe nem mentem be, valahogy elhajtottam mellette. A hetedik emeleti folyosón vagyok, és vagy három kört tettem alagutak és átjárók érdekében, de semmi... Negyedszerre megyek vissza egy szoborhoz, amikor egy ajtót találtam magammal szembe. Eddig még nem volt ott lehetséges hogy csak nekem bukkan fel... Bementem rajta, és egy kicsi termet találtam, kanapéval és fotelekkel. Asztalok és szerkények állták körbe a termet, újságokkal, rádióval, poharakkal. Leültem az egyik fotelba, és azon gondolkoztam, merre lehetnek a Mardekáros lányok. *
Vissza az elejére Go down
Wendel Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wendel Williams


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jul. 24.

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 5:10 pm

*Unottan sétálgatok a hetediken, és gondolkozok. Heatherrel rég találkoztam. Most úgy vágyom a társaságára. Háromszor elsétálok egy fal előtt, és negyedszerre egy ajtó nyílik ki. A szükség szobája? A szükség szobája az, ezt már biztosra veszem. Lenyomom a kilincset, és belépek a helységbe. Körülnézek és egy ismerős lányt pillantok meg. Rögtön vigyorra kúszik a szám két széle, és a pillantásom leragad egy ponton. A szívem hevesebben kezd el verni, mivel megláttam azt a személyt, aki nekem tetszik már úgy... Év elejétől azt hiszem. Sőt biztosra is veszem. Nem tudom hogy össze fog-e téveszteni Lace-szel, nem voltam benne biztos, bár gyakran össze szoktak vele téveszteni.*
-Szia Heather. *Köszönök rá vidáman. Amúgy egy kék póló és kék farmer van rajtam egy tornacipővel. A hajam szokás szerint úgy áll mint aki nem látott fésűt.*
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 8:49 pm

*Lassan körbepillantottam az otthonos helységben. Minden nagyon ízlésesen volt elhelyezve. A fehér falakat festmények dísztettek, a bútorok nagyrészt feketék, esetleg barna színben pompáztak. Elgondolkoztam mi értelmes válasz lehet ezen ajtó és szoba felbukkanásán... Lehet négyszer el kell előtte sétálni és gondolni valamire? Vagy csak gondolni kell rá? Ki tudja, majd még kitapasztalom. A fotelből a kanapéra ültem át, és a pólóm szegélyét kezdtem gyűrögetni. A szokásos ruha volt rajtam: fehér rövid ujjú póló szürke nadrággal, és egy fehér cipővel. Nem szoktam semmit sem megbonyolítani és csicsázni... Ekkor kattant a kilincs. Lehet hogy megtaláltak? Lélegzet visszafojtva vártam a belépő személyt vagy személyeket. Legnagyobb szerencsémre és örömömre egy Williams srác volt, de gondolom Wendel, de semmiben nem lehetek biztos. *
-Melyik Williams sráchoz van szerencsém?
*Vigyorogtam, miközben arrébb csúsztam a kanapén, hogy ha kedve van, akkor leülhet mellém. Végig néztem a fiún, megállapítottam, hogy vagány, mint mindig... *
-Amúgy szia.
*Köszöntem végül, és vidám tekintetten néztem rá. *
Vissza az elejére Go down
Wendel Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wendel Williams


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jul. 24.

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 7:51 pm

*Csak álltam, és néztem a lányt. Gondolatban megrázom a fejemet és bevágok egy macsós mosolyt.*
-A jóképűbb Williams sráchoz. *Kacsintok rá. Persze ez hülyeség hiszen mindketten ugyanolyanok vagyunk, de előszeretettel tudunk ezen vitázni. Főleg hogy állandóan veszekszünk de mindig csak hülyeségből. Bátortalanul, ám biztosnak tettetve magam lehuppantam mellé helyből a fotelba. Felé fordultam, és elmosolyodtam.*
-Figyelj Heather. Ha bejönne neked egy lány. Akit jól ismersz, és a barátod. Mivel bűvölnéd el? *Igyekszek közben nem fülig vörösödni, és közben még nem úgy nézni a lányra és egyben tartani a gondolataimat szóval rengeteg mindent kell csinálnom egyszerre, nem könnyű a helyzetem.*
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:53 am

*Megütögettem magam mellett a kanapét, hogy lássa, rá várok. Nem szeretek álldogálni, mindig az üllőhelyet keresem ilyenkor. *
-Aha, akkor Wendel vagy.
*Állapítottam meg, hisz Ő szokott erről szónokolni, akkor is ha így van. Elégedetten néztem, ahogy leült mellém. Végre...Lábaimat felhúztam, és szembe fordultam a fiúval. Rávillantottam egy vigyort, és hátradőltem.*
-Öh... Talán megpróbálnék vicces lenni, megvédeni másoktól, sokat lógni vele, vagy csak elmondani, hogy hogy érzek iránta...
*Teljes beleéléssel mondtam azt, amit én szeretek. Ritkán van hasonló élményem, de engem nem zavar, inkább az piszkálja a csőrömet, hogy miért érdekelte ez...*
-Ennyi... De miért, van egy lány, akit meg akarsz hódítani?
*Kíváncsi vigyor csúszott fel az arcomra. Megpróbálok mindent kiszedni belőle.. *
Vissza az elejére Go down
Wendel Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wendel Williams


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jul. 24.

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 9:06 pm

*Ne.. Ember... Ne már, még mindig csak őt tudom nézni. Ez... Normális vagy már csak én vagyok őrülten belezúgva? Vagy.. Vagy nem is tudom már, komolyan.
Hát miben vagy ennyire biztos? Bár biztos tudod hogy miről lehet minket megkülönböztetni. *Kuncogok fel egy kicsit a lány mellé csusszanva. Vagyis közeledve felé. Vigyor. Elfordítom a fejem és úgy vörösödök el. Aztán úgy fordulok vissza hogy megkaptam az eredeti arcszínemet.*
Öhm... Igen... Van. *Hurrá, teljesen elvörösödtem előtte, király vagy Wendel Williams, totál hülyét csináltál magadból. Ha ennél is nagyobb hülye lennék eljutnék Lacehoz is... De azért bírom a fejét.*
Méghozzá... Nem.. Nem is.. akárki *Válaszolok neki zavartan, és egy hangyányit közel húzódok hozzá. Szinte nincs is hely közöttünk, és már távolság is lecsökkent az ajkaink közt, de tudnám még csökkenteni.*
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 12:14 pm

*Figyeltem őt, és észrevettem, hogy folyton figyel... Nem mint ha baj lenne, csak olyan.. fura? Nem ez a megfelelő kifejezés, de ez áll a helyzethez a legközeéebb.*
-Megérzés!
*Persze megérzés...Csak felismerem a srácot, aki kb. harmadik óta tetszik... Elég sokszor láttam őket, hogy megtaláljam bennük a külömbséget... Mert minden isker külömbözik!
Figyelmemet nem kerüli ki, hogy elfordtotta a fejét egy pillanatra. Zavarban van, de nem tudom hogy miért... *
-Szuper!
*Pár márodperc alatt közel csúsztam hozzá, és szinte az arcába másztam. Homlokunk már össze ért, talán egy kicsit heves voltam. Kicsit? Nagyon... Minden esetre kiélveztem ezt a közelséget. Vidám pillantásomat Wen-ébe fúrtam.*
-Megmondod ki az?
*Suttogtam vigyorogva, és egy kicsit eltávolodtam tőle, hogy kapjon levegőt tőlem. nagyjából sejtem már ki lehet a személy... Most már össze állt a kép. Arcomon váraozó, már-már türelmetlen vigyor csillogott. *
Vissza az elejére Go down
Wendel Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wendel Williams


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jul. 24.

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 6:22 pm

*Jól van, tehetnék mást mint hogy őt nézzem? Ki van rajtunk kívül itt? Senki, de ő akkor is nagyon szép. Most komolyan.*
Vagy csak azért mert én hencegek azzal hogy helyesebb vagyok mint a bátyám, aki ugyanígy néz ki. *Nevetek fel halkan. Persze hogy különbözünk bár a bátyám és köztem nincs akkora különbség az is biztos.*
Ühhüm.. Az. *Ne vörösödj, ne vörösödj, ne vörösödj, ne vörösödj! Huh, asszem bejött, fater, nem vörösödtem el. Csúcs vagyok. Higgadtan kezelem azt hogy szinte leteper.*
Hát... Hogy.. Izé.. Ki az? *Közel hajoltam hozzá, és megcsókoltam. A kezemet a derekára tettem, elfeküdtem a kanapén és magamra húztam, úgy csókoltam tovább.*
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 7:20 pm

*Pislogás... Egy kettő... Pislogás. Ennyi volt az össz-vissz mozgásom, amit két percben csináltam. Leginkább csak Őt néztem. Őt. 100 ember közül is csak Wendet keresném pillantásommal... *
-Van igazság alapja...
*Ez a három szó teljes meggondolatlanság nélkül csúszott ki a számon. Teljesen egyértelműek, félreérteni sem lehet, sajnos... Ez most nagy bukta lesz... Számomra nem baj, ha kitudódik a titok, de őt hogy érinti... Gondolom nem lesz szomorú...
Felvontam a szemöldökömet, de vidám mosolyom nem olvadt le. Sőt! Még kíváncsibb lettem, de nem mint ha bárkinek is lemondanám titkát, eszemben sincs...*
-Hát ig...
*Elkezdtem mondandómat, de elhallgattatott egy csókkal. Egy pillanatig csak ültem, nem esett le, mi történik, majd a következő percben már átkaroltam a nyakát, és visszacsókoltam, és hagytam, hogy magával húzzon. Egyszerűen csak feküdtem rajta, majd amikor elváltak ajkaink, egy kicsit elpirultam, de végül is vigyorogtam. *
-Öh... Ez mindent elmagyaráz...
*Motyogtam zavartan, és most én csókoltam meg, de most csak röviden... *
Vissza az elejére Go down
Wendel Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wendel Williams


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jul. 24.

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 3:38 pm

*Igaz hogy nekem csak év eleje óta tetszik Heather de akkor is mikor vele voltam nem tűntem annyira lazának ahogyan megismertek az emberek. Sőt, inkább zavart voltam mint laza.*
Öhm... *Csak ennyit tudok mondani a megjegyzésére, de azért elmosolyodok, és tovább fürkészem. Amikor megcsókoltam végre egy hatalmas kő esett le a szívemről. Vészesen nagy, így tudtam hogy két lehetőség van, vagy megpofoz, vagy visszacsókol, de inkább az utóbbi lehetőség lesz, mert éreztem a szikrát hogy nagyon bölcselkedjek. Ha már Hollóthátas vagyok, nem?*
Igen. *Bólintok egyet, és most ő csókolt meg, de ezt én ismét elnyújtottam.*
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:54 pm

*Vigyorogva pislogtam Wen szemébe. Csillogtam a boldogságtól. Végre! Ezt elmondanom Lú-nak, persze csak azért mert a legjobb barátnőm és Ő is jár egy Williams sráccal. *
-És terveid vannak?
*Ujjam hevesen mutatott rá, és énrám, felváltva. Tervek, kettőnkre nézve. Örülnék ha valami több is lenne közöttünk, mint néhány csók... De ahogy ismerem Went, nem hagyja ezt az ügyet a háta mögött, remélem. De ha Ő nem kérdezi meg, én nagyon szívesen.
Éreztem ahogy rövidnek szánt csókomat nem hagyta annyiban, és folytatta egy darabig. Belenevettem csókunkba, és eszemben sem volt abbahagyni egy tetemesebb idő után. Felültem, és megvártam, míg felül mellém, és finom mozdulattal elfektettem, hogy feje az ölemben nyugodjon. *
-Na és mondd csak, van... barátnőd?
*Közel hajoltam a füléhez, és halkan súgtam fülébe ezt a pár szót... *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szükség Szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Időnyerő - Három forgatás is elég' :: Roxfort :: 7. emelet-
Ugrás: