Időnyerő - Három forgatás is elég'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
~.Ösvény.~ I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
~.Ösvény.~ I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
~.Ösvény.~ I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
~.Ösvény.~ I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
~.Ösvény.~ I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
~.Ösvény.~ I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
~.Ösvény.~ I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
~.Ösvény.~ I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
~.Ösvény.~ I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 6:10 am-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes
~.Ösvény.~ I_vote_lcap~.Ösvény.~ I_voting_bar~.Ösvény.~ I_vote_rcap 
Alexis Cooper
~.Ösvény.~ I_vote_lcap~.Ösvény.~ I_voting_bar~.Ösvény.~ I_vote_rcap 
Lucia Develope
~.Ösvény.~ I_vote_lcap~.Ösvény.~ I_voting_bar~.Ösvény.~ I_vote_rcap 
Sienna McAllister
~.Ösvény.~ I_vote_lcap~.Ösvény.~ I_voting_bar~.Ösvény.~ I_vote_rcap 
Charlus Potter
~.Ösvény.~ I_vote_lcap~.Ösvény.~ I_voting_bar~.Ösvény.~ I_vote_rcap 
Admin
~.Ösvény.~ I_vote_lcap~.Ösvény.~ I_voting_bar~.Ösvény.~ I_vote_rcap 
Dorea Black
~.Ösvény.~ I_vote_lcap~.Ösvény.~ I_voting_bar~.Ösvény.~ I_vote_rcap 
Aaron Snow
~.Ösvény.~ I_vote_lcap~.Ösvény.~ I_voting_bar~.Ösvény.~ I_vote_rcap 
Heather Finnigan
~.Ösvény.~ I_vote_lcap~.Ösvény.~ I_voting_bar~.Ösvény.~ I_vote_rcap 
Wallace Williams
~.Ösvény.~ I_vote_lcap~.Ösvény.~ I_voting_bar~.Ösvény.~ I_vote_rcap 

 

 ~.Ösvény.~

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alexis Cooper
Admin/Mardekáros diák
Admin/Mardekáros diák
Alexis Cooper


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2011. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Roxfort; Mardekár

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 9:26 am

...
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 12:01 pm

Heather


Egy kis fehér sarki róka suhan végig a bokrok között, azután megáll egy pillanatra szimatolni. Mikor nem érez semmi különöset, ráfordul az ösvényre és ott kezd el komótosan az erdő széle felé kocogni. Nem sokkal felette egy bagoly repked és a két állat szinte egymás tükörképeként halad. Nem sokkal késöbb a róka megáll és egyszer csak eltűnik. Bár ez nem a legjobb szó, hiszen egy magas fiúvá alakul, aki gyorsan leporolja a ruhájára tapadt tekintélyes mennyiségű koszt.
- Ez jó kör volt. - igen, ez a srác én vagyok és most éppen a fejem felett őrülten köröző és csipogó Elliothoz beszélek. - Most nyertél, de legközelebb nem fogsz. Ha az az árok nem lett volna ott...
Igen, egyik kedvenc hobbimnak hódoltam és versenyeztem a baglyommal. Akárki akármit mond, marha jó dolog tilosban járni. Ilyenkor az ember olyan szabad. Innentől kezdve emberként folytatom az utamat a fejem felett vidáman huhogó bagollyal... Apropó... Ezek nem éjszakai állatok? Gyorsan megvonom a vállam és megyek tovább.
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 12:33 pm

Aaron


*A kastély mentén sétálgattam egy délutáni órában. Nem volt rossz idő annak ellenére sem, hogy a nap nem sütött. Hétvégente mindig jobb idő van, a diákok legnagyobb örömére. Mindenki a parkban volt, és kihasználta a szabadságát. Judie a zsebemben ficánkolt, így kivettem, letettem a földre, hisz rég volt már a fűben, a szabadban. Sétálás közben csak a lábaim körül csúszkált, majd gondolt egyet és a rengeteg felé ment. Futólépésben követtem az elszabadult kígyót az erdőbe. Legnagyobb szerencsémre az ösvényen ment végig, hisz nem szívesen mentem volna a gazban. Főleg hogy diákoknak tilos a bemenet, ráadásul még olyan lények élnek itt, amik egy pillanat alatt végeznének velem, leszednék a fejemet.
Miközben irdatlanul rohantam, az orrom elé sem figyeltem, így azt a farönköt sem vettem észre, amiben elestem. Az már részlet kérdése, hogy hogyan és mikor, de ráestem valamire, vagy valakire. Behunytam a szemem, és amikor kinyitottam, egy Hugrabugos 7.-est találtam magam alatt, és abban a pillanatban le is szálltam szegényről... Nincs nagy súlyom, de amilyen hirtelen jöttem... *
-Jaj szörnyen sajnálom nem figyeltem...
*Szuszogtam bocsánatkérő mosollyal, majd egy pillanat múlva ismét a földet pásztáztam. A kis kígyó megbújt egy gödörben... *
-Ugye nem fáj semmid?
*Kérdeztem homlok ráncolva Aarontól. Igen, tudom ki a srác, hiszen egy házba járunk... *
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 1:47 pm

Heather


Békés sétálgatásomat egy hirtelen jött valami, pontosítok, egy valaki zavarja meg. Nem sokkal késöbb egy tompa puffanással érek talajt, ami nem is kicsit lepett meg. Meglepetésemben legszívesebben elordítanám magamat, de időben visszafogom ezt a kifejezetten állatias megnyílvánulást. Elliot persze marha jól szórakozik, hiszen ott csivitel fölöttem. Bolond madár. Támadóm lassan lemászik rólam, így én is zöld utat kapok a földről, amit ki is használok. Talárom söprögetése alatt van időm jobban megfigyelni a támadómat, aki történetesen a háztársam és hatodéves.
- Finnigan? - gratulálok Aaron Dylan Snow... bunkó vagy. - Te Heather Finnigan vagy, ugye?
Jól van, haladok. Ez már nem volt annyira tahókapitány stílusú. Ha így folytatom még talán a normális önmagamra is rátalálok... egyszer. Elliot még mindig hangoskodik, én meg küldök felé egy igen dühös pillantást, de még így sem veszi a lapot. Az a bolond madár.
- Nem, semmi bajom. - kis renoméjavítás a részemről. - És te? Egyben vagy még?
Bevágok egy mosolyt és közben hallgatom az erdő zaját, illetve csak hallgatnám, ha perverz baglyom nem énekelne a fejem felett. Hirtelen megy fel bennem a pumpa... Ki tudja, talán a héten kapott sárvérű mannyiség miatt, de már nem bírom magamban tartani, így ráordítok szédült madaramra.
- Befognád végre?! - én magam is meglepődök a saját hangomtól, hát még Elliot.
Szerencsétlen baglya az ijedtségtől majdnem leesik a levegőből. Még az utolsó pillanatban észhez tér, így rászáll a vállamra és sértődötten huhog egy sort. Nem tudom, hogy miért, de most sokkal jobb a közérzetem. Talán csak ki kellett adnom magamból.
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 9:22 am

Aaron


*A rövid csendet csak a bagoly huhogása és csipogása törte meg. Felnéztem az állatra, ami a fejünk fölött repkedett, majd a gödörben megbúvó kígyóra. Gyorsan a kis siklóm után nyúltam, majd a kezemben tartottam védelem alatt... Ki tudja, talán az a bagoly lecsapott volna rá, vagy Jud támadta volna meg, ha leszáll a földre vagy egy rönkre. Körbepillantottam még egyszer, de most nem kerestem semmit, csak arról győződtem meg, hogy senki sem figyel, vagy hogy nincs-e valami lény a közelben. Nem láttam és nem hallottam semmit, így nyugodtan álltam szemben Aaron-nal. *
-Igen, Heather vagyok, te pedig Aaron.
*A Finnigan-en felvontam a szemöldököm, majd újra elmosolyodtam, amikor kijavította magát. Leginkább a Mardekáros népség Finniganez, meg Robbantósozik le, a többi házba tartozó diák általában a nevemen szólít. *
-Oh, rendben... Én is jól vagyok, hisz puhára estem...
*Örültem magamnak, vigyorogtam, de végül leeset mit mondtam, és kezemet a szám elé kaptam. Végül is tényleg puhára estem, de amikor a baglyára kiáltott, kétszeresére tágult szemeket meresztettem rá, de végül úgy döntöttem ejtem a témát. *
-Na és mi járatban erre felé?
*Ismét magamra varázsoltam egy mosolyt, miközben a baglyot tanulmányoztam. Jud nyugtalanul ficánkolt, ezért megint a zsebembe mélyesztettem a mozgolódó állatot, de most behúztam a zsebem. *
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 10:54 am

Heather


Elliot végre egy kissé lenyugodott és csöndben is maradt, ami jó, mert már egy kicsit idegesített, hogy csak őt hallom. Lassan kifújtam a levegőt és gyorsan körülnéztem, mert nem örülnék neki, ha ebéd lenne belőlem.
- Hát, akkor kölcsönösen ismerjük egymást. - válaszolom egy széles vigyorral az arcomon.
Tiszta hülyén nézhetek ki. Az egyik pillanatban még Finnigannek szólítom, a másikban meg már vigyorgok, mint egy hülye. Nem baj, én így vagyok tökéletes.
- Akkor jó. - jegyzem meg a puhára esést. - Már ez is valami.
Na igen, bár mondjuk én sem estem akkorát, mint vártam. Puha az aljnövényzet. De várj csak? Meglátott volna? Nem, az nem lehet... Vigyáztam, hogy senki ne vegyen észre.
- Hát, én csak... - jobb kezemmel megvakarom a fejemet. - Sétálgattam egy kicsit.
Na, igen... azt mégsem mondhatom, hogy éppen az erdő mélyéről jövök egy sarki róka alakjában és a dilis baglyommal futottam versenyt. Erről amúgyis elég kevesen tudnak, nem kellene, hogy még egyel több legyen.
- És te, mit csinálsz itt? - ha már ő is, akkor én is.
Bár van egy gyanúm, hogy ő egyenesebb választ fog adni, mint én.
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 2:10 pm

Aaron


*Nem szívesen álldogáltam az erdő kellős közepén. Éppen ezért ahhoz a tönköz sétáltam, amiben egy perccel ezelőtt elestem. Lábammal egy fához gurítottam, és ráültem. Nem volt éppenséggel kényelmes, de erre szívesebben ülök, mint a földre. *
-Naná... Hisz egy házba járunk... Az lenne az érdekes, ha nem.
*Jelentettem ki mosolyogva, miközben kényelmesen elhelyezkedtem a kevésbé kényelmes ülőhelyemen. A nap szórtan sütött át a fák levelein, így nem volt túl világos az erdőben. Picit ijesztőnek találtam...
Nem tudtam mit szólni, még mindig a saját hülyeségem hatása alatt álltam... Puhára estem...*
-Én a kígyómat üldöztem... Judie, elszabadult, ezért követem hogy elkapjam...
*Bizonytalan válaszán felvontam a szemöldököm. Nem igazán biztos a dolgában... Utána elővettem a kis szökevényt a zsebemből, és megmutattam Aaronnak. Jud lustán tekergett ujjaim között. *
-Na és hogy hívják a baglyod?
*Kérdeztem mosolyogva, miközben kíváncsian szemléltem az állatot gazdája vállán. Az előbb rendesen rászólt Aaron, azt nem tudom hogy miért, de az sem esett le hogy a bagolynak mi oka volt ennyire rikácsolni.. *
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 4:22 pm

Heather

Na, igen... kicsit furcsa lenne, hogyha nem ismerném a tulajdon háztársamat, bár az is igaz, hogy a törpéket, mármint az elsősöket nem ismerem.
- Van akit nem ismerek. - mondom és közben ismételten vigyorgok egyet. - Például a sok kis töpszlit biztos nem. Mármint az elsősöket.
Hetedéves vagyok, elég ha csak ők ismernek és persze tisztelnek engem, a többi mellékes. Miker lettem én ilyen egoista? Vállvonás és nem érdekes. A mit keresel itt kérdésemre is választ kaptam egy kígyó személyében, amit ha jobban megnézek, Elliot teljes nyugalommal nézhetett volna ebédnek, de minimum nasinak.
- Jaa, értem már.
Persze, hogy értem, egy kígyó a fák között két pillanat alatt képes kereket oldani. Elsiklik és akkor a viszont látásra.
- Hogy ő? - kérdezem, miközben megsimogatom a fejemen ülő baglyot. - Ő a hugrabugos lányok rémálma.
Nem voltam valami bőbeszédű, de egy pillanat és jobban kifejtem.
- Bár nem csak a hugrabugosoké... - fintorodom el, amikor a legutóbbi műveletére gondolok. - A suli ügyeletes perverz baglya, akit képtelenség kizárni a női fürdőkből. A perverzség koronázatlan királya, Elliot.
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 1:47 pm

Aaron



-Á, elsősöket én sem ismerek.. Leginkább csak az ötödéveseknél idősebbekkel vagyok tisztában...
*Mondtam mosolyogva. Nem szoktam törődni a fiatal népséggel, pedig szerintem elég híres vagyok arra fele... A robbantós lány, Finnigan, Piromániáska... Kaptam egy pár nevet tőlük, de a nagy része a Mardekárosoktól származik... De mostanában nem olyan nagy a szájuk, hogy felrobbantottam az egyiket, persze nem igazából, de egy-két égési sérülése lett. Hát igen, ez van ha nem hagynak békén, vagy esetleg csúfolnak... Nem veszem jó néven, de még azt *
várják, hogy megköszönjem...*
Elővettem a pálcám, és a kis kígyónak egy gömböt varázsoltam, ami kívülről behatolhatatlan. Sokszor tettem már meg vele, és ha elkóboról, akkor egy Inviróval sikeresen visszahívhatom.
Rápillantottam a bagolyra, és végül leesett a szóbeszéd... A bagoly, aki folyton a fürdőkben kukkol.. Szerencsére még nem volt dolgom vele.*
-Á, már hallottam róla.. A Griffendélesekhez is belopózott már, egy barátnőmtől hallottam...
*Felkacagtam az emléken, amikor rohant velem szembe a fürdőből, és azt újságolta hogy egy bagoly megleste. Beledobta a vízbe, és elrohant... *
-Pedig aranyos bagoly.
*Elliot-ra mosolyogtam. Majd tudom, hogy mire és kire számítsak ha zuhanyozni megyek... Esetleg majd függönyt kell varázsolnom az összes égtáj felől...
Ekkor megreccsent egy ág valahol a közelünkben, összerezzentem, és felálltam. *
-Hallottad?
*Hangom megremegett, érezhető volt rajta a félelem, pedig halkan suttogtam. Pálcámat magam elé szegeztem, és körbeforogtam. *
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 2:54 pm

Heather


Az elsősök azok az elsősök, én meg csak max rájuk mordulok.
- A fotelek bemelegítésére jók. - nevettem. - Azután úgyis kipaterolom őket. Kissé gonosz dolog, de hát olyan törpék.
Én meg magas vagyok és folyton beverem a fejemet a klubba vezető átjárón. Peches vagyok ilyen szempontból, de hát minek kellett ekkorára nőnöm?
- Ha csak a Griffendélbe lopózott volna már be. - fintorgok egyet és egy morcos pillantást küldök az említett bagoly irányába. - Járt már a Hollóhátban, a mi fürdőnket meg úgy ismeri, mint a saját tenyerét. Aztán meg én kapok érte a fejemre.
Hányszor kaptam már meg miatta a magamét... Már nem is számolom, harmadik óta nem. Minek, mikor ez a bagoly soha nem fog megváltozni?
- Aranyos? Alalpjáraton. - vigyorodom el és végül el is nevetem magamat. - Kíváncsi leszek, hogy ahhoz mit fogsz szólni, ha egyszer te találkozol össze vele a fürdőben. Szerintem akkor inkább lesz molesztbagoly, mint aranyos.
A legtöbben így vannak vele... Először aranyos, azután meg a francba is elküldik. Persze szigorúan a gazdájával együtt. Mélázásomból egy reccsenő ág zaja ránt vissza a való világba.
- Valószínűleg valami mozog arra felé. - jelentem ki a teljesen egyértelműt, de én magam is pálcát veszek elő. - Nem hinném, hogy valami nagyobb izé lenne, bár Hagrid vackai lehetnek itt. Elmenjünk? Vagy derítsük ki, hogy mi ez?
Beteg ötlet, bár az is igaz, hogy amióta animágus vagyok, azóta elég gyakran járok az erdőben. Most jól esne egy kis kaland.
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 6:53 pm

Aaron


*Pár elsőéves azért van, akivel jóban vagyok, mint például az unokatesóm és pár haverja, de nem igazán szimpatizálok egyikkel sem... Mindegyik szemtelen és nagyképű... *
-Á, nagyjából én is hasonlóra használom Őket... Kastélyon belüli baglyoknak is elmennek...
*Aaronnal együtt nevettem. Az egyik kis szőke kislány mindig engedelmesen hozza-viszi a leveleimet, és olyankor nagyon boldog hogy hasznossá teheti magát. *
-Oh... Akkor nagyban vadászik...
*Nem tudtam visszafojtani a nevetésemet, de rövidre fogtam. Szegény srác... Elege lehet, hogy a csajok szinte minden nap hozzá vágják a baglyot... Egyszer kétszer láttam, de sajnos sosem hallottam, miről van szó. *
-Áh, nem húzom fel magam ilyen dolgokon... Maximum kihajítom vagy bekötöm a szemét Obscuro-val.
*Mosolyogtam a bagolyra nézve, aki félő pillantással nézett vissza egy másodpercig. Nem tudtam, mit reagáljak, ezért ismét felkacagtam. *
-Nézzük meg, mi az!
*Csillant fel a szemem a kihívás hallatán, és eszetlenül megindultam a semmibe. Pálcámat magam előtt tartottam, és a nyelvem hegyén tartottam a Stupor és a Capitulatus varázsigéket, hogy ha kell, minél hamarabb reagáljak. Várakozóan hátrapillantottam, és megnéztem, hogy Aaron jön-e. *
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:26 pm

Heather


- Na, igen... - válaszolom. - Egyenesen rettegek attól, hogy esetleg belóg a Mardekárba... Képesek nekem és kinyírják...
Tényleg tartok ettől, de ezzel a szédült bagollyal nem tudok mit kezdeni... Ennek elmentek otthonról, vagy alapból gyári hibás.
- Előre is bocs! - mondom, majd elvigyorodom. - Akkor jó, egyesek olyan ordítozást szoktak rendezni, hogy azt még szerintem Londonban is hallani lehet.
Komolyan, örülök, hogy a fejem és a hajzatom még a helyén van az ilyen ordítások miatt. Ha egy ember kukkolná őket, akkor megérteném, de egy bagoly... Nem árt ez senkinek csak szimplán gyökér. A nézzük meg az erdőben lévő zajokat című megnyilvánulásom sikert aratott, mert Heather nem tiltakozott ellene, sőt... Mire észbekptam, már el is indult a hang irányába.
- Jövök... - morogtam halkan, amikor egy igen alacsony ág alatt kellett átbújni. - A francért kellett ekkorára nőnöm?
A magasságommal midig is gondjaim vannak, amikor az erdő egy sűrűbb részén mászkálok. Nagy nehezen sikerül beérnem Heathert, egy kis ideig némán haladok mellette, majd ismételten megszólalok, de csak halkan.
- Gyakran jársz ki az erdőbe? - kérdezem, majd rögtön elmondom az én nézőpontomat. - Én elég sokszor vagyok itt, bár akkor már sötét van.
Ez felért egy majdnem vallomással arról, hog animágus vagyok, de kétlem, hogy ennyiből rájön. Maximum totál őrültnek tart majd.
Vissza az elejére Go down
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 11:17 am

Aaron


-Au, az nem lenne kellemes...
*Egyenesen elképzeltem a helyzetet, hogy a bagoly a mardekárba megy, ott meglátja az egyik pszihopata liba, elkapja és lepuffantja... Már csak az hiányozna szegény Aaronnak...*
-Áh, megvannak a módszereim, szerintem nem lesz gond...
*Igen, a függönyög elmélet biztos bejön majd, főleg ha majd felrobbantom magam, amikor majd elkészítem a függönytartót. Pompás, már pálcát fogni is alig merek, de mégm mindig nem jöttem rá, miért vannak baleseteim... Talán a pálcával van a gond, vagy velem? Ki tudja...
A fák sűrűiből gyakran pillantottam hátra Aaronra. Lelassítottam a lépteimet, hogy beérjen, hisz nem lenne jó szétszakadni, főleg hogy hamarosan már alkonyodik. Éjjel az erdőben egyedül? Az ember olyankor már elkezdheti írni a végrendeletét... *
-Hát csak akkor mikor Jud meglép vagy esetleg kilóméter hiányom van, egyébként nem.
*Válaszoltam szelíd mosollyal, majd hirtelen megtorpantam. Pár fával arrébb egy bokorban mozgolódást hallottam. Elmormoltam egy Lumost, és a pálcámat a hang irányába szegeztem. Legalább hadd lássam, mi tép le az okos ki fejemet... *
-Ott van...
*Szinte meg sem szólaltam, csak a betűket formáltam ajkaimmal.*
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 5:40 pm

Heather


Mondtam már, hogy bosszantó a magasságom? Nem? Pedig nagyon így van. Minden egyes ágba beleakadok, vagy beverem az okosabbik felemet, vagy esetleg az okosabbik felemnek vernek be egy szépet. Heather lassan bevárt, én meg megpróbáltam nem fentakadni valahol. Mikor beértem, felnéztem az égre. Már igencsak alkonyodott, mondjuk ez zavart a legkevésbé. Gyakran járok errefelé, bár az is igaz, hogy állatalakban.
- Na igen, a kilométerhiány jó indok ide kijönni, bár nem mindig értem, hogy miért Tiltott. - vonom meg a vállam. - Az mondjuk igaz, hogy van egy-két furcsa szerzet errefelé, de egyik sem olyan vészes.
Tuti zakkant vagyok, de már egész kiismertem ezt a helyet, úgyhogy nagyon meglepődni nem fogok bármi legyen is az. Láttam már az erdő lakóinak egy részét és ebből valószínűleg a kentaurok ismerik fel az animágusokat, tehát akkora gáz nem lehet. Heather egy Lumost varázsol és egy bokor felé mutat.
- Hol? Én nem látok semmit. - kérdezem, majd én is csinálok egy Lumost.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





~.Ösvény.~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~.Ösvény.~   ~.Ösvény.~ I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
~.Ösvény.~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Időnyerő - Három forgatás is elég' :: Roxfort :: Tiltott rengeteg-
Ugrás: