Időnyerő - Három forgatás is elég'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
Barlangok  I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
Barlangok  I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
Barlangok  I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
Barlangok  I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
Barlangok  I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
Barlangok  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
Barlangok  I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Barlangok  I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
Barlangok  I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 6:10 am-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes
Barlangok  I_vote_lcapBarlangok  I_voting_barBarlangok  I_vote_rcap 
Alexis Cooper
Barlangok  I_vote_lcapBarlangok  I_voting_barBarlangok  I_vote_rcap 
Lucia Develope
Barlangok  I_vote_lcapBarlangok  I_voting_barBarlangok  I_vote_rcap 
Sienna McAllister
Barlangok  I_vote_lcapBarlangok  I_voting_barBarlangok  I_vote_rcap 
Charlus Potter
Barlangok  I_vote_lcapBarlangok  I_voting_barBarlangok  I_vote_rcap 
Admin
Barlangok  I_vote_lcapBarlangok  I_voting_barBarlangok  I_vote_rcap 
Dorea Black
Barlangok  I_vote_lcapBarlangok  I_voting_barBarlangok  I_vote_rcap 
Aaron Snow
Barlangok  I_vote_lcapBarlangok  I_voting_barBarlangok  I_vote_rcap 
Heather Finnigan
Barlangok  I_vote_lcapBarlangok  I_voting_barBarlangok  I_vote_rcap 
Wallace Williams
Barlangok  I_vote_lcapBarlangok  I_voting_barBarlangok  I_vote_rcap 

 

 Barlangok

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alexis Cooper
Admin/Mardekáros diák
Admin/Mardekáros diák
Alexis Cooper


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2011. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Roxfort; Mardekár

Barlangok  Empty
TémanyitásTárgy: Barlangok    Barlangok  I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 9:27 am

...
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

Barlangok  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barlangok    Barlangok  I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 4:39 pm

.:Anton:.



A beszélgetés nagyon jól jött, egy húzós nap után. Hamarosan iskola kezdés, előtte, jobb ha megismerkedek pár emberrel. Itt van Anton, a tőlem idősebb sokat mondó,kötözködő.
-Jó játszhatunk, szeretem az ilyen játékokat. - válaszoltam neki. Sokkal izgalmasabb így, talán jól ki is játszhatom a fiút.
A kicsinyítő jelzőre csak megforgattam a szemeimet. Hihetetlen, mivel nyúzza az idegeim a srác.
Felpattant, nem is olyan lassan, mi miatt? Szakadni kezdett. Mire felálltam, már eláztam. Hajam lelapult a szőka tincsek kicsit elsötétültek. Egy barlangba húzodtunk be, ő hamarabb, így alig ázott el.
-SZóval te vagy az a csoda gyerek, aki a nehezekből nem bukik meg, de a könnyűekből csak átcsússzan? - kérdeztem kötözködve. Nem akartam megjegyezni, én mindenből kiválót kapok mindig, de hogy valaki a számmisztikát ne értse...hihetetlen.
A barlangban sötét volt, még ha világos lenne kint, akkor nem lenne ilyen feketeség. Elővettem a varázspálcámat. Rózsafa. Még az illata is olyan mint a rózsáé.
-Lumos. - ahogy kimondtam ezt az egy szót, világosabb lett. Nem féltem én a sötétben, de a denevérek, amik itt élnek a barlangban, nem igazán szimpítikusak.
-Anton ha már levizsgáztál, nem tudsz egy szárító varázslatot? - néztem rá kíváncsian, majd végig mutattam a ruhámon. Alig volt olyan rész, ahol ne áztam volna el.
Vissza az elejére Go down
Anthony Cripse
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Anthony Cripse


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jul. 20.

Barlangok  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barlangok    Barlangok  I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 10:43 am

Lucia:



Ritkán ismerkedem nálam fiatalabakkal vagy ha egyrészt ismerkedem midnegy.. nem fogom ecsetelni úgyis tudja sok ember mire tudok gondolni a perverz hajlamaim.
- A lányoké az elsőbbség, hogy kezdjenek a játékban.. - Adtam át neki a kezdési státuszt azután végig gondolva, ha mer úgyis megcsinálja amit mondok neki. Ezen ne múljon. Ugye a barlangban kötöttünk ki nyírkos és hideg falai a meleget picit átadták de akkor sem van jobb idő.
Nevetve hallgattam Lucia megjegyzését amikor befejeztem a monológomat, és ránéztem barátságosan mosolyogva ellöktem magam a faltól és fel alá járkáltam most jól set...
- Valahogy úgy, bár a Mágiatöri soha nem volt a kedvenc tantárgyam nem is lesz az. A bűbájtan is a hozzád hasonló lányoknak való nem pedig az uraknak azoknak meg van a maga dolga. Jó, hogy ő okoskodó de akkor ismindenki más, ugye bár... senki sem lehet tökéletes nekem ott a kviddics, az jó. A következő mozdulatban a pálcámat elővettem, és mondtam egy szárító bűbájt a hölgyre és magamra is majd reflexszerűen megforgattam a kezemben és zsebre vágtam.
- Szép pálca! - Jegyeztem meg hiszen, amilyen a hölgy olyan a pálcája is... hm, elméletben tényleg jó. Kicsit beljeb sétáltam hiszen Luc, csinált fényt azért én újra elővettem a pálcát és csináltam én is, kicsit beljebb megyünk jó lesz..
- Nos akkor játszunk? Tényleg kezdhetsz.. - Kaccsintottam rá, majd elvigyorogtam.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

Barlangok  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barlangok    Barlangok  I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 4:40 pm

.:Anton:.


Szakadó esőben a legjobb kint lenni a szabadban. Vagyis egy barlangban, ahova egy fiú vezet be, vagyis én követtem Antont, így is eláztam. A balang meg nyírkos volt, és sötét, de egyre belljeb haladtunk. Nem volt ínyemre. Szerettem én a kalandokat, de a tiltott rengetek barlangjaiban nem voltak elbűvölő lények. Inkább számomra ismeretlenek lakják, akiket nem nagyon ismernék meg.
-Szóval kezdjek...mond el, mi volt az első két legjobb dolog az életedben? - mosolyogtam rá. Tudni akartam, tudom azt is, hogy aki kíváncsi hamar megöregszik, így vagyok ezzel én is. Természetemben van egy kis kíváncsiság, ami néha nagyra tud nőni.
-Rózsafa. - jegyzem meg, a kijelentéséra, de biztos vagyok benne, hogy a mondtában van még valami amit elrejtett a gondolataiban.
-Most te kérdezel. - mosolyodtam el. Közben erősebb fényt varázsoltam elő. A barlangban lehetett hallani, ahogy a falakról lecseppenek a vízcseppek. Majd szárny csapások, és egy denevér repült el felettünk.
Undoíró kis lények.
Vissza az elejére Go down
Anthony Cripse
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Anthony Cripse


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jul. 20.

Barlangok  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barlangok    Barlangok  I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 8:22 pm

Lucia:


Csupán 100 métert ha gyalogoltunk és muszáj volt beljebb mennem mert megőrülk ha hallom az eső csobogását. Válaszomat átgondoltam.
- Mikor megszülettem és Elértem azt, hogy Auror legyek.. - Persze volt még egy, az a női szeszély szóval... elcsábítanak, amikor meglátok egyet. Gondolataim most igazság szerint normális volt, nem kell tartani a lánynak sem hiszen egészen jól elcsevegtünk. Másokat már behálóznék ilyen téren na mindegy is.
- Tudom na.. - Mondtam neki megjegyeztem aztán, ránéztem, és elkalandoztam. Egy meleg nyárias helyre gondoltam ami tele van élettel és napfény és tenger van körülöttem. A víz habjai verik a partot és kellemesen hideg ahogy belemegyünk. Szép sima tükör tiszta a víz, erre vágytam.
- Téged mik érdekelnek a legjobban a tanuláson kívül? - Kérdeztem meg tőle majd ugye közelebb mentem hozzá és lehuppantam a földre. - Leülsz mellém? - Kérdeztem meg tőle és boci szemekkel néztem rá. Belegondolok kéne valami izgalom ebbe az estébe.
- Mit gondolsz... mit lehetne csinálni egy barlangban? Ne értsd félre nem vagyok olyan srác.. - Mondtam neki határozottan tényleg nem kell félnie tőlem.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

Barlangok  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barlangok    Barlangok  I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 8:41 pm

.:Anton:.


Anton-nal elbeszélgetni igazán kellemes volt. Nem volt az a Malfoy fajta, bár ő nem is mardis volt, aki az egoját növelte, egy egy alkalommal.
-Auror. Nem sokkal találkoztam eddigi életemben, de megszületni mindig jó, de néha kívánhatom, hogy ismét a születésem napja legyen, hogy megváltoztassak valamit. - modntam neki a válaszára. Egyetértettem vele. Nem sokat értek egyet egy ellentétes házzal. Anton eddig szimpatikus, amíg nem rontja el.
-A Sötét Varázslatok Kivédése. A párbajok, és az ügyvédek. - feleltem a kérdésére. Talán ha összekovácsolom az egészet, lesz egy nagy tanácsadásom. A gondolaton is nevetnem kell.
-Egy barlangban... - kezdtem el gondolkodni, miközben leültem mellé. - az egyetlen szórakozást a társaság nyújtja, vagyis a beszélgetésen alapul az este...áhh pszichológusnak kell mennem . - nevettem fel idegesen. Néha olyan magyarázataim vannak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Barlangok  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barlangok    Barlangok  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Barlangok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Időnyerő - Három forgatás is elég' :: Roxfort :: Tiltott rengeteg-
Ugrás: