Időnyerő - Három forgatás is elég'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
Potter kúria I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
Potter kúria I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
Potter kúria I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
Potter kúria I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
Potter kúria I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
Potter kúria I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
Potter kúria I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Potter kúria I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
Potter kúria I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 6:10 am-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes
Potter kúria I_vote_lcapPotter kúria I_voting_barPotter kúria I_vote_rcap 
Alexis Cooper
Potter kúria I_vote_lcapPotter kúria I_voting_barPotter kúria I_vote_rcap 
Lucia Develope
Potter kúria I_vote_lcapPotter kúria I_voting_barPotter kúria I_vote_rcap 
Sienna McAllister
Potter kúria I_vote_lcapPotter kúria I_voting_barPotter kúria I_vote_rcap 
Charlus Potter
Potter kúria I_vote_lcapPotter kúria I_voting_barPotter kúria I_vote_rcap 
Admin
Potter kúria I_vote_lcapPotter kúria I_voting_barPotter kúria I_vote_rcap 
Dorea Black
Potter kúria I_vote_lcapPotter kúria I_voting_barPotter kúria I_vote_rcap 
Aaron Snow
Potter kúria I_vote_lcapPotter kúria I_voting_barPotter kúria I_vote_rcap 
Heather Finnigan
Potter kúria I_vote_lcapPotter kúria I_voting_barPotter kúria I_vote_rcap 
Wallace Williams
Potter kúria I_vote_lcapPotter kúria I_voting_barPotter kúria I_vote_rcap 

 

 Potter kúria

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

Potter kúria Empty
TémanyitásTárgy: Potter kúria   Potter kúria I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 1:23 pm

Hamarosan.
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

Potter kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter kúria   Potter kúria I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 1:31 pm

Sep.
Unottan lógatom a lábamat a kertben. Nyár van, és lassan, de nagyon-nagyon lassan kezdődik a nyár. Dorea most nincs itt, hazautazott, de azt mondta még a héten visszajön, ismerve a leendő anyóst, meg apóst. Hát, nem bírnám sokáig. Neki hatalmas mázlija van, hogy anyám rendes. Apámat is ismerte, ő is rendes volt. De Sep tegnap, vagy tegnap előtt jött. Én sem tudom mikor. De most lehet hogy medencézik. A halál sem tudja. Amúgy a szokásos cuccban vagyok, piros-sárga kendő a kezemre kötve, és egy farmer nadrág van rajtam. Nincs annyira meleg, de nem is fázok, mert nem húztam pólót. Ennek hála állandóan megbámul az egyik szobalány. Már mondtam hogy nem fekszem le vele, hiába pucsít nekem meg vetkőzik le fehérneműre. Az arcom borostás, borotválkozni is lusta vagyok...
Vissza az elejére Go down
Septimus Weasley
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Septimus Weasley


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jul. 18.

Potter kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter kúria   Potter kúria I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 4:39 pm

Potter kúria Tumblr_l5z3x6JhcB1qzbmlg
Charlus Potter

Idegesen rúgtam ki a kúria kapuit tegnap éjjel fél háromkor. Nem is értem miért maradtam eddig, már régen nagykorú vagyok, és nem is kedvelem annyira a családom társaságát, hogy önként és dalolva maradjak velük egész nyárra. Nem vagyok mazochista.
Újra képbe került a házasság téma. Amúgy nem szoktam magam felidegesíteni, de most odáig mentek, hogy az esküvő napját is kitűzték, a tudtom nélkül! A ládámat magam után húzva és a pálcámat idegesen markolva rohantam végig a birtokon. Alig várom hogy elhopponálhassak erről az istenverte helyről... de a nagyapám nem átallott utánam jönni, és a "lelkemre beszélni" a vége az lett, hogy sóbálvánnyá dermedve hever valahol az erdő közepén.
A kis incidens után azonnal Charlus-hoz mentem, akiről tudtam, hogy még az éjszaka közepén is zavarhatom...
Délután kettőkor másztam ki a szobámból, és a szememet törölgetve egy szál farmerben indultam megkeresni Char-t. A hajam kócos, a szemeim vörösek, látszik, hogy két perce ébredtem...a szobalány mivel ő nem tudott az érkezésemről, paprika rontást küldött rám, amit én egy hangos ordítással nyugtáztam. Úgy éreztem a szemeim kifolynak a helyéről, könnyeztem, üvöltöttem felváltva, és a csaj kérdéseit próbáltam megérteni, de azt hiszem jelenlegi állapotomban senki nem dörgöli az orrom alá a harcképtelenségemet.
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

Potter kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter kúria   Potter kúria I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 10:07 am

*Nagy ordítást hallok, és a szobalány hangját amit varázsol. Azonnal kifutok a kertből, átugrom a pici kerítést, és a bejárathoz igyekszek.*
-Capitulatus! *Szórom rá a szobalányra a lefegyverzést.* -Rictusempra! *Ettől legalább röhögőgörcsöt kap, és elterül a földön. A pálcámat Sepre szegezem és egy kis vizet eresztek ki belőle a szemére. Meg valami gyógyítóbűbájt, amitől nem érzi a csípést.-
-Haver, máskor a szobalánynak mondd, hogy jössz. Mert ez lesz. *Nevetek fel halkan, és odalépek a szobalányhoz, visszaadom a pálcáját, és leveszem róla a rontást.*
-Gyere, igyunk valamit. Mondjuk egy Lángnyelv whiskey? *Teszem fel a kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Septimus Weasley
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Septimus Weasley


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jul. 18.

Potter kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter kúria   Potter kúria I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 10:31 am

Potter kúria Tumblr_l5z3x6JhcB1qzbmlg
Charlus Potter

"Ki maga? Mit keres itt?" kérdésekre próbálok választ találni, de tulajdonképpen pont ez a két információ nem áll a rendelkezésemre. Minden idegszálam ezerrel ordít a fájdalom miatt, és minden mindegy alapon én is üvölteni kezdek. Pár perc múlva tompán érzékelni kezdem, hogy valaki elvette a lánytól a pálcáját és a kép is tisztulni kezdett. Már nem éreztem szükségét a kiabálásnak, így vörös szemekkel bámultam körbe kábán. Tekintetem Charlus-on akadt meg.
- Jé...látok. Tök fura újra hozzászokni.- jegyeztem meg. Nem merek pislogni... mi van ha elsötétül minden és úgy maradok?
- Menjünk.-bólintottam és elindultam az ajtó felé. Ám egy kicsit elvétettem az irányt mivel telibe a falnak rontottam neki... ezt még gyakorolni kell.
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

Potter kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter kúria   Potter kúria I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 11:50 am

*A szobalány persze rögtön ordibálni kezd velem, hogy én ezt mégis hogy képzelem hogy lefegyverzem, és még le is támadom. Ráordítottam hogy takarodjon a szemem elől. Nem akarom ma többet látni. Várom, amíg Septimusnak kitisztul valamennyire a látása.*
-Bocs a szobalányért. Harcias temetés.. És úgy viselkedik mintha valami nagy úrnő lenne itt. Pedig nem az. Amúgy korábban jöttél. Megint a szüleid? *Kérdezek rá, és csettintek egyet.* -Ordas. *Megjelenik az egyik házimanó.* -Menj el Weasleyékhez és hozd el Septimus bőröndjeit. Halkan intézkedj. *Adtam ki az utasítást, mire a manó már itt sem volt.*
-Ajjajjaj. *Ráteszem a vállára a kezemet és úgy irányítom.* -Na ha kitisztul a látásod rázd le a kezemet. *Vigyorodok el, és úgy irányítom befelé, a kúriába. Be is érünk a csarnokba. A szobalányok azonnal jönnek.*
-Magda, kérem, hozzon fel a jobb szárnyba egy tálcán egy üveg Odgen féle Lángnyelv - wiskeyt, és két poharat. *Levettem a kezem Sep válláról. Már biztos lát.*
Vissza az elejére Go down
Septimus Weasley
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Septimus Weasley


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Jul. 18.

Potter kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter kúria   Potter kúria I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 7:00 pm

Potter kúria Tumblr_l5z3x6JhcB1qzbmlg
Charlus Potter

- Mit vársz?- kérdeztem morogva- Vedd feleségül, tisztességes lány, makulátlan a vérvonala, ha nem teszed kitagadunk.- utánoztam anyám magasan sipító hangját.- Elhiheted, ezzel csak nekem tesznek szívességet.- jegyeztem meg, és a hangulatomon erősen érzékelhető változás történt. Nem a szobalány volt az oka, hanem a gondolat, hogy megint mire akarnak rávenni az ősök...
Homályosan érzékeltem a külvilágból elmosódott foltokat és hála Cher igéjének a kép rohamosan javulni kezdett, míg végül annyi vizuális problémám maradt, hogy mindenből legalább kettőt láttam, de ezt a whisky majd helyrepofozza.
- Az jó lesz, remélem sikerül valamennyire lefaragni a gyilkos szándékról, ami most a szüleim ellen munkál bennem.- vigyorodtam el és felsóhajtottam. Szeretek itt lenni, mert Char élete úgy ahogy rendben van, és nem kell folyton vitázni mindenkivel... nyugalmas itt.
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

Potter kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter kúria   Potter kúria I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 3:05 pm

Ehh... Igen, anyád már csak ilyen. Bár az enyém is tud ilyen lenni, Malfoy vér csörgedezik az ereiben hiába. Bár ő abba nem szól bele hogy kit vegyek el, de másba sem nagyon. *Csak nagyon apró dolgokba, de nem engedném hogy irányítsa az életemet.*
Ha kitagadnak, akkor itt mindig van egy otthonod. *Vigyorodok el és hátba veregetem a haveromat.*
Jól berúgunk ha csak úgy sikerül lefaragni. *Vigyorodok el, és amint felhozták a whiskeyt, töltök egyet Timnek és egyet nekem.*
Na akkor. Isten-Isten! *Tartom a poharamat hogy koccintsunk.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Potter kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter kúria   Potter kúria I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Potter kúria
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maes kúria
» Malfoy kúria
» Charlus Potter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Időnyerő - Három forgatás is elég' :: Roxfort környéke :: Godrick Hollow-
Ugrás: