Időnyerő - Három forgatás is elég'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
Heather Finigan I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
Heather Finigan I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
Heather Finigan I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
Heather Finigan I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
Heather Finigan I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
Heather Finigan I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
Heather Finigan I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Heather Finigan I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
Heather Finigan I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 6:10 am-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes
Heather Finigan I_vote_lcapHeather Finigan I_voting_barHeather Finigan I_vote_rcap 
Alexis Cooper
Heather Finigan I_vote_lcapHeather Finigan I_voting_barHeather Finigan I_vote_rcap 
Lucia Develope
Heather Finigan I_vote_lcapHeather Finigan I_voting_barHeather Finigan I_vote_rcap 
Sienna McAllister
Heather Finigan I_vote_lcapHeather Finigan I_voting_barHeather Finigan I_vote_rcap 
Charlus Potter
Heather Finigan I_vote_lcapHeather Finigan I_voting_barHeather Finigan I_vote_rcap 
Admin
Heather Finigan I_vote_lcapHeather Finigan I_voting_barHeather Finigan I_vote_rcap 
Dorea Black
Heather Finigan I_vote_lcapHeather Finigan I_voting_barHeather Finigan I_vote_rcap 
Aaron Snow
Heather Finigan I_vote_lcapHeather Finigan I_voting_barHeather Finigan I_vote_rcap 
Heather Finnigan
Heather Finigan I_vote_lcapHeather Finigan I_voting_barHeather Finigan I_vote_rcap 
Wallace Williams
Heather Finigan I_vote_lcapHeather Finigan I_voting_barHeather Finigan I_vote_rcap 

 

 Heather Finigan

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Heather Finnigan
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Heather Finnigan


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Roxfort-roxfort roxi oxi roxfort...

Heather Finigan Empty
TémanyitásTárgy: Heather Finigan   Heather Finigan I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 11:33 am

Heather Finnigan

Heather Finigan B5kzgo

Heather Finigan Három darab 100x100-as kép karakteretekről vagy egy 100x300-as kép


Heather Finigan 2q9cgwp
Név: Heather Finnigan
Becenév: Heather, Heat, Bumm, Finnigan
Kor: 16
Születési dátum és hely: London, 1934. 11.01.
Származás:félvér
Iskolai házad: Hugrabug
Évfolyamod: 6.
Pálcád: Tiszafa, 9 és fél hüvelyk, sárkány szívizomhúr a magja
Foglalkozásod: Diák

Heather Finigan 2a4zo8o
Édesanyja: Elien J. Finnigan; 33; Jó kapcsolat; Él; mugli származású
Édesapa: Lorcan Finnigan; 35; Jó apa-lánya kapcsolat; Él; félvér
Testvér(ek): Seamus Finnigan; /Harry Potterből simert Seamus nagyapja/ 14; Griffendéles diák a Roxfortban
Egyéb hozzátartozó(k): -

Heather Finigan Nla887
Mivel nem vagyok aranyvérű, és a szüleim sem azok, nincsen a családomnak története, vagy esetleg nem ismert...


Heather Finigan 30tks2g
Heather eléggé makacs természet, mindig a saját igazát hajszolja, és sosem enged. Rettenetesen ügyetlen, mindig felrobbantja magát, de nem zavarja, sőt, mókásnak tartja, amikor minden lángol. Jó humorérzéke van, sokszor megnevetteti a népet, már azzal is, hogy ő végig megy a folyosón. Tanulásban nem valami profi, általában csak a hasára csak és firkant valamit, de mindig sikerült neki szerezni egy E-t. Nem szereti a vérmániásokat, sem a Mardekárosokat. Nem szeret veszekedni, és nehezen lehet felhúzni, de olyankor nem bír magával.


Heather Finigan 2ynhqmr
Mogyoróbarna hullámos, lapockáig érő hosszú hajam van, amit általában szabadon hagyok, utálom összecopfozni. Szemem barna, szürkésbarna, a fényektől függ, milyen. Magasságom 165 cm, súlyom 48 kg, alkatom pedig nőies, vékony. Ruhák terén nem vagyok válogatós, bármilyen fazonú és színű ruhadarabot szívesen felveszek. Ha cipőről van szó, én a lapos talpút válaszok.


Heather Finigan Fehwe0
1934-ben születtem November elsején, ami röviden Halloween napja. Lehetséges, hogy akkor megszállt engem egy kopogószellem, mert ahogy nőttem, egyre nagyobb károkat okoztam otthonomban. Szüleim igyekeztek minél biztonságosabb helyre elrejteni a törékeny tárgyakat, de valahogy sikerült felrobbantanom valamit. Nálam így jelentkezett a varázserő...
Ritkán voltam egyedül otthon, mindig volt velem egy dadus, amikor szüleim dolgoztak. Hiába, Ő sem tudott megakadályozni kedvenc foglalkozásomban, a rombolásban. Majd amikor megszületett a kisöcsém, visszafogtam magam, hogy vigyázzak rá. Amikor már ő is nagyobb lett, segített nekem a kupikészítésben. Tökéletesen elvoltam Seamus-sal, Ő volt a világ legjobb kisöccse, de ha belegondolok, még mindig az. Amikor 10 éves lettem, nála is jelentkeztek a varázserőt kimutató furcsaságok, de neki nem a felrobbantással. Neki össze vissza volt gyújtogatás, lebegés, nekem meg csak az az egy. Talán a lelket tükrözte ez a megnyilvánulás... Ki tudja?
Még ebben az évben nyáron kaptam meg a levelemet a Roxfortból. Anyámmal mentem az Abszol útra bevásárolni az iskolakezdésre. Nagyon tetszett a hely, de azóta kerülöm a Gringotts-ot. Összefutottunk egy sárkánnyal, azóta gyűlölöm azt az állatot minden formában.
Mikor Szeptember elsején a King's Crosson áthaladva a 9 és háromnegyedik vágányon felszálltam a vonatra, és az úton összebarátkoztam pár diákkal. A roxfortban a beosztási ceremónián a Teszlek Süveg a Hugrabugba osztott be, nem is reméltem másra, hisz tanulni sem szeretek, ravasz és gonosz sem vagyok, és bátor sem... Annyira... De ahogy bebizonyosodott, a Hugrabug tökéletes hely a számomra, és oda tartozom. Az évek során a legjobb barátnőm Susan Vinsley lett, akivel szinte minden napomat együtt töltöm. Vele nem lehet unatkozni, majd nem olyan bolond, mint én.
Másodikban felvettem tantárgynak a legendás lények gondozását, a jóslástant és a rúnaismeretet...
Idén készülök az R.B.F. vizsgáimra, és nem látok jó jegyeket, Jóslástanból és bűbájtanból száz százalék hogy megbukom, a többiben meg remélem szerencsém lesz...



Heather Finigan 5ogfsw
Itt bármit megoszthattok karakteretekről, amit máshová nem tudtatok besorolni.
*különleges képesség: nincs... ha a folytonos robbantás nem ide tartozik...
*amit mindig magammal hordok: Judie, a kígyóm, amit még a Roxfort környékén találtam, és azóta nevelem... Igazán szófogadó. Nagyon apró, belefér a zsebembe is.

Heather Finigan 26090f9
*Átváltozástan órára sietek... Hamarosan elkések, ha nem szaporázom a lépteimet. A folyosókon tolongás van, hatalmas dugó, így szinte elkerülhetetlen, hogy a mellettem elsétálóhoz véletlenül ne ütközzek. Már majd nem a teremnél voltam, amikor egy Mardekáros lány jött velem szembe, és félig direkt belém jött. *
-Nem látsz a szemedtől Finnigan?
*Kérdezte fennhangon, és a folyosón elmenő Mardekárosok mind visítva felnevettek... Ezen mi a vicces? Vagy csak nincs humorérzékük, mert ez inkább már tragikus... *
-Nem, én a te nagy fejedtől nem látok!
*Hangzott el a visszavágásom, majd a könyveket kezemből a táskámba süllyesztettem, és karjaimat leengedtem, hogy ha kell, pálcáért nyúljak. *
-Na ide figyelj Finnigan... Menj szépen, és robbantsd fel szépen magadat, mielőtt még én tenném...
*Mondta fogcsikorgatva a szőke mardekáros lány, és a pálcájáért nyúlt, ahogyan én is. Leelőztem, és ráfogtam, mielőtt még bármit mondhatott volna. Judie is mocorogni kezdett, és már gondolkoztam a megfelelő varázsigén, amikor a csengő megszólalt. Leeresztettük a pálcát, és egy utolsó lesújtó pillantást vetve a lányra elsietem az órámra. *



A hozzászólást Heather Finnigan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 24, 2011 1:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Celestyna J. Maes
Admin/Mardekáros diák
Admin/Mardekáros diák
Celestyna J. Maes


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Az ördög ölelésében

Heather Finigan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heather Finigan   Heather Finigan I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 11:45 am

Szegény iskola! Szegény diákság! Reméljük, azért meghagyod nekünk az iskolát és csak fele annyira vagy önveszélyes, mint közveszélyes!
Foglalj avatart és már mehetsz is játszani.


ELFOGADVA
Vissza az elejére Go down
 
Heather Finigan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Időnyerő - Három forgatás is elég' :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: