Időnyerő - Három forgatás is elég'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 6:10 am-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes
Tisztás a rengetekben I_vote_lcapTisztás a rengetekben I_voting_barTisztás a rengetekben I_vote_rcap 
Alexis Cooper
Tisztás a rengetekben I_vote_lcapTisztás a rengetekben I_voting_barTisztás a rengetekben I_vote_rcap 
Lucia Develope
Tisztás a rengetekben I_vote_lcapTisztás a rengetekben I_voting_barTisztás a rengetekben I_vote_rcap 
Sienna McAllister
Tisztás a rengetekben I_vote_lcapTisztás a rengetekben I_voting_barTisztás a rengetekben I_vote_rcap 
Charlus Potter
Tisztás a rengetekben I_vote_lcapTisztás a rengetekben I_voting_barTisztás a rengetekben I_vote_rcap 
Admin
Tisztás a rengetekben I_vote_lcapTisztás a rengetekben I_voting_barTisztás a rengetekben I_vote_rcap 
Dorea Black
Tisztás a rengetekben I_vote_lcapTisztás a rengetekben I_voting_barTisztás a rengetekben I_vote_rcap 
Aaron Snow
Tisztás a rengetekben I_vote_lcapTisztás a rengetekben I_voting_barTisztás a rengetekben I_vote_rcap 
Heather Finnigan
Tisztás a rengetekben I_vote_lcapTisztás a rengetekben I_voting_barTisztás a rengetekben I_vote_rcap 
Wallace Williams
Tisztás a rengetekben I_vote_lcapTisztás a rengetekben I_voting_barTisztás a rengetekben I_vote_rcap 

 

 Tisztás a rengetekben

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Alexis Cooper
Admin/Mardekáros diák
Admin/Mardekáros diák
Alexis Cooper


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2011. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Roxfort; Mardekár

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 4:12 pm

....
Vissza az elejére Go down
Anthony Cripse
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Anthony Cripse


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jul. 20.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 7:14 pm

LUCIA:

Ez a nap amikor lehetne meleg is igazság szerint csak komorabbá teszi a kedvet is. Ezért sétálok végig a Rengetegben, farmernadrágban és fekete póloban ki érve a tisztásra ahol senki nincsen és azon gondolkozom, hogy talán jó lehetne itt picknikezni. Na a piknik amit régebben rühelltem. Hátamon a gitár az utóbbi időben sokat használom, imádom a zenét nem hiába, hogy apám lévén zongorázni is megtanultam. A tisztáson egy kis rést megtisztította majd leültem a fűbe és a tartóból elővettem a gitárt. A nyakamba vettem, majd pengetni kezdtem és utána énekelni.
- I see you standing here... But you're so far away... Starving for you attention you don't even know my name.. - Csak gitározok és az égre felnézek a szemeimmel és követem a felhőket a tekintetemmel már ami látszik, és úgy nézek körbe a tisztáson. Most nem igazán van kedvem sem szókimondó Griffendélesekhez, sem pedig gúnyos pofájú Mardekárosokhoz akiket köszönöm szépen, de majdnem mindennap látok főleg a nővérem lévén is. Mindenesetre, hogy múltkor azért kellett büntetésre menjek amit teszem hozzá utoljára 4 éve, hogy kaptam az is Mardekáros miatt volt, mert meg mertem védeni egy csomó elsőst konkrétan amit, az egyik ötödéves művelt az egyik diáklánnyal rám kente. Hogy töröltem az emlékeit, és lefeküdtem vele.. Ch.. ki nem tenne ilyet manapság ez már megszokott dolog.. és ha azt nézzük a suliban lassan mindenki csinálja hiába ez már ilyen.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 8:33 pm

.:Anthony:.


Semmi kedvem nem volt a szobában ücsörögni. Az idő kitisztult, itt-ott egy egy bárányfelhő kúszott az égen. Lábaim vezettek. Átmentem az iskolán, elmentem a bagolyház mellett, benéztem Rufusra. A bagoly békésen aludt. Nem zavartam, még megorror rám. Vissza fele mentem, amikor eszem bejutott, hogy bemehetnék az erdőbe. Nem volt semmi bajom az erdővel. Tiltott rengeteg...áhh, annak is van olyan része ami nem veszélyes. Beléptem. SOkáig sétálgattam, megzörrentek mögöttem a bokrok de nem féltem. Csak nem szabadulnak ki a kentaurok, hogy megtámadjanak. Elértem egy tisztás szélét. Gitárhang csapta meg a fülem. Hangtalanul közelebb osontam. és folytattam a dalt ahol épp járt.
-You're going through so much But I know that I could be the one to hold you...- hangom tisztán csengett mögötte. Amint hátra fordult, én mosolyogva énekeltem tovább. Amint befejezte, leültem vele szemben. Nem kellett vigyáznom a ruhámra, hisz egy egyszerű csőfarmer volt, egy vörös toppal, hajamban barna virágos hajpánt, ugyanolyan barna velur graceland cipő. A kedvenc összeállításom.
-Jól játszol. - szícsértem meg a játékát.
Vissza az elejére Go down
Anthony Cripse
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Anthony Cripse


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jul. 20.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 3:58 pm

Lucia:


Csak az égre pillantottam fel igazából a mai estén jó kint lenni legalább is mielőtt el ered újra az eső, de hát most történetesen kicsit ki is kapcsolódok. Hogy gitározok? Igazából 3 hónapja kezdtem el tanulni, egyik haverom által és annak a tudatában tényleg jól állt a kezemben is a gitár.. Mint minden más, amit az user nem fog ecsetelni a játék téren. A női hangot mögöttem meghallottam és csak énekeltem tovább. A szürkés kék szemeimmel a hölgyeményre pillantottam majd egy barátságos mosolyt küldtem felé, és ahogy befejeztem csak néztem rá.
- Köszönöm. Pár hónapja kezdtem el eddigi pálya futásom során azt hiszem a harmadik legjobb döntésem az életemben... - Mondtam a Griffendélesnek hiszen biztos nem Mardekáros azokat már nagyon hamar kiszagolom és a Hugrabugrosokat is. Felvontam a szemöldökömet, aztán megnéztem magamnak azt a vörös toppot. Habár jobban érdekelt mi van a top alatt mint a lány. Elméletben. Gyakorlatban, mindjárt kiderül a dolog.
- Te nem lehetsz Mardekáros.. Azok túl egoisták lennének és a köszönésük teli gyűlölettel főleg aki nem aranyvérű.. - Szemeimet megforgatom és közelebb ültem mellé.Igazából, szimpaikusnak tűnik, sok ilyennel találkoztam de mintha kicsit naiv is lenne.
- Egyébként, Anton Hollóhátas hatodik évfolyam.. Kit tisztelhetek benned kislány? - Kérdeztem meg mézes mázos hangon aztán egy újabb akkordba kezdtem bele közben. - A kislánynak biztos van neve főleg aki bátor és leül egy nála idősebb ifjú mellé. - Mondtam neki kötöszködve, és most bevallom jó volt itt lenni jobb mint Roxmortsban ahol leisszák magukat a haverok a sárga földig.

//Bocsánat drága nem volt net rosszul voltam és még lassú a net gyorsan megírtam a hsz-t mielőtt elmenne...//
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 4:44 pm

.:Anton cukrosbácsi' :.



Tegnapi eső ellenére, ma is kezdődik egy kis zivatar. A felhők jönnek a kék égen, néha eltakarják a lemenő napot. Még szerencse, hogy a tiltott rengetegben van pár tisztás, ahol világos van. A barlangokba be sem merészkednék.
-Harmadik?! A jó döntések között nincs helyezés...minden döntés az első helyen áll. - mondtam a Holóhátasnak. Túl kedves volt Mardekárosnak, és a Griffendélnél sem láttam, a Hugrabuk meg külön téma. És megdicsérni valakit, emberség...akkor én emberi vagyok. Büszke is vagyok...meg talán picit egoista...
-Mardekár...számomra akkor léteznek, ha nem sértő szavakat dobnak feléd...bár olyan nincs igazából. És tényleg nem, nem a zöld kígyókhoz tartozok. - mondtam bólintva. Lehet, hogy nem tagadnának ki a családból, de tuti, hogy nem mennék haza a nyári szünetben...még hogy én?! Áhh majd álmomban.De mit csinál..épp a nyaktól lefelé levő testrészemet nézegetzi.
-Ne is álmodj róla. - sziszegtem neki. Nem érintett igazán jól, ha ilyen emberekkel vagyok társaságban. Pedig még ki sem öltöztem, akkor mit mondana....
-Lucia, Griffendél. - mutatkoztam be én is. Mit kapok kislány. Na szép...kösz Anton...
-Alig ha 2 évvel vagy idősebb, és a kislány aki veled szemben üldögél nem olyan kicsi. - mondtam a szemébe nézve. Gondolkodtam, hogy ha azt mondja hogy idős, ő biztos végzős a suliban. Hát igen. Azért az RBF sem lesz semmi....
Vissza az elejére Go down
Anthony Cripse
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Anthony Cripse


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jul. 20.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 6:01 pm

LUCIA:



A Tiltott rengetegbe szeretek járni a barlangokat főként szeretem hmm.. főleg a farkasokra vadászni.ha egyet találnék. Szép álom lenne.
- A jó doldokat helyezem előtérbe, tipped nincs mi a második? - Feltettem a kérdésemet és ugye a nyaktól lefelé kezdtem végig nézni Luciát, de azért elrejtettem a dolgokat. Mardekáros lennék mi lenne? Talán az egómat növelnék, nem tudom de.. biztosra állíthatom jó képű vagyok..
- Ha sértő szavakat dobnának akkor mi lenne? Megvédenél kislány? - Csak viccelődtem, kicsi a bors, de erős ahogy tartja a mondás.. A lényeg a lélek ki tudja mi van mögötte és milyen lány. Hiszen a 4. évfolyamosok akkor is kicsiknek tűnő törpék..
- Miről is? Nem csináltam semmit.. - Jelentettem ki makacsul majd, a gitáromat kicsit elengedtem, aztán hol az égre hol őt néztem meg a rengeteget. Az eső felhők megint gyülekeznek, de semmi kedvem vissza menni az iskolába max a gitáromat elrakom a tokba ne sérüljön, nem lenne jó ha megázna és én meg szomorú lennék nem lenne mivel játszani.
- Szép név Szöszke.. Gondolhattam volna, hogy Oroszlánba jársz. Hugrabugba sem illenél valahogy egészen más vagy. Igazad van Nem kicsi, hanem szöszke és törpe.. Mit gondolsz neked melyik becenév tetszik? - Kérdeztem tőle kötöszködve, belegondolok az RBF az nehéz volt, de végül is megérte a sok fáradalmat..
- Mennyire félsz az RbF-től? Alighanem nemsokára neked is lesz.. - Érdeklődtem felőle aztán egy laza mozdulattal elfeküdtem a fűben a fejem alatt összekulcsoltam a kezemet és közben az eget bámultam, de persze a hölgyre is figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 7:21 pm

Anton




A Tiltott rengeteg jó hely, kivéve ha megtámadnak. Most meg egy ismeretlennel beszélgetek...ki tudja, hogy nem is idevaló...áhh kételyeket el, jöhet a beszélgetés...
-Nem tippelek, inkább mond meg magad. - mosolyogtam. Jobb ha ő mondja el, most nincs erőm kérdezősködni. Ha meg nem mondja meg...valahogy kiszedem belőle. Kitalálom.
-Ha megdobnak kővel, dobj vissza sziklával. Ez a sz elvem. Nem bízom el magam, de ha valaki felbosszant, az megkapja. - mondtam komolyan. Ahhoz képest, hogy felettem jár, szereti lepicizni az embert.
Kiakarta magát húzni, hogy nem nézett meg, vállat vontam, higgye el, hogy bevettem.
-Igen a vörösöket képviselem, semmi más színt. Szóval más vagyok? És miben más? - kérdeztem vissza. Kíváncsi voltam, hogy mit ért a más alatt...Szerintem én csak Lucia féle vagyok.
-Szöszke? Törpe? Több kicsinyítő jelző? - nevettem. Nem érdekelt, hogy kötözködni próbál, kedves volt, és szimpatikus.
Beszélgetésünk új témát vett. RBF. A vizsga amitől mindenki retteg, na jó, a szorgalmasak nem igazán félnek tőle.
-Nem igazán kell rettegnem tőle. SVK-ből biztos kiváltó kapok, az megy a legjobban. - jelentettem ki. Én még vártam is, hogy kipróbáljam tudásomat. Megmutassam mire vagyok képes.
-Miért, neked, hogy sikerült a vizsga? - néztem kíváncsian a fiúra. Aztán fel az égre.
Hamarosan kezdetét veszi még egy esőzés. Remélem addig fedett helyre jutunk.
Vissza az elejére Go down
Anthony Cripse
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Anthony Cripse


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Jul. 20.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 9:45 am

Lucia:



Egész jól elcseverészünk, de talán a jó társaságom miatt volt és amúgy is felszabadult voltam. Sőt, még nem is voltam se dühös rossz kedvű talán arrogáns sem, nem baj egyet állíthatok, hogy kedves jelzővel lehet állítani az egyszer biztos.
- Minek elmondani? Felelsz vagy mersz..? - Vonogattam a szemöldögöm játékba adtam a fejem és így is, felelek ha azt szeretné csak az agyát húzom. Mint minden ember 100%-ban vag kimutatja, hogy ideges vagy nem én tökéletesen tudom kezelni a dolgokat is hiába képességem nincs, de így is varázsló vagyok.
- A kicsinyítő jelző remekül állítják, hogy más lányokra ezeket biztos nem mondanám főleg, hogy 4 évfolyamban a többiek magasak.. tudok példálozni. - Mondtam kuncogva, persze e közben felnéztem az égre baljós jelek. Elkezdett szakadni. Felkeltem egy gyors mozdulattal, mielőtt bármit reagálna Luc, fel emeltem, a gitár a hátamonés gyors léptekkel, haladtam a barlang felé vele.
No persze, Griffendéles és bátor bejön oda, szóval no para.. Szóba került a vizsga csak vigyorogtam és addig át gondoltam magamban az RBF-et.. talán kemény volt, de megérte a fárqdtságot és elértem azt ami szeretnék lenni és a Minésztériumban bár, vonakodnának a család régi múltja iránt felvennének oda. Beérve a barlangba, letettem minden kapálozás nélkül a lányt, ha kapálózott nem vettem figyelembe, majd neki dőltem a barlang hideg nyírkos falának és szemeimet becsuktam pár percre.
- Tudod.. az RBF-től féltem amikor ide kerültem. És azért is mert milyen leszek mint diák jó leszek e mindenből, de hát ritka az ilyen ember nem? Senki sem lehet kitünő, így tehát keményen tanultam elérhessem az ami szeretnék lenni. Bájitaltan Kíváló, SVK kíváló és még egyéb finomságok, bár a Mágiatörténelmet utálom abból mindig épp hogy átmentem most is abból tanulok a legtöbbet.. - Mondtam neki majd kinyítottam a szememet és ránéztem.
- Annyira végül is nem vészes jobb mint az 1X1.. - Mondtam neki sóhajtva és a nyírkos hideg falnak támasztottam a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 8:06 pm

.:Tom:.


Útam ismét a tiltott rengetegbe vezetett. Nem tudom miért, szerettem ezt e helyet. Most kezdett a szívemhez nőni. Az ösvényen sétálgatva, elértem az a részt, ahol már Antonnal voltam. A tisztás. Most így a naplementekor is gyönyörű volt. Bár mi nem gyönyörű akkor. A megtisztul füves rész széléről kiléptem. Látásból ismerős diákot pillantottam meg. Tom Denem. Mardekár, a Mardekár Malazár másik utódja. Megint egy kígyó, vagyis a legjobb köztük.
Pálcám olyan helyre raktam, ahol könnyedén eltudtam venni. Nem örültség, Denem ellen kell a pálca, még ha nem is tudod magad megvédeni.
Közelebb sétáltam hozz, közben rendeztem arcvonásaimat is. Nem tudtam először ráköszönje-e. Végül is..Crucio lehet csak a vége...
-Hello Tom, rég láttalak az iskola ódon falain kívül. - jegyeztem meg vélemményem. Csak akkor láttam ah sietett valahová, vagy el valahonnan.
Vissza az elejére Go down
Tom Rowle Denem
Prefektus
Prefektus
Tom Rowle Denem


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Keress meg és megtudod..

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 10:33 am

Lucia

Szokásomhoz híven most is egyedül érkeztem a Rengetegbe. A szó, hogy Tiltott számomra nem létezik, hisz mi olyan félelmetes akastély parkjában?? Dipet igazgató úr, sőt szerintem a többi tanár sem kívánna olyan dolgot elhelyezni egy erdőben ami könnyen betörhet a park, illetve a kastély területére.. És én mitől féljek?? Van pálcám, tudom használni! Nem riaszt vissza se egy kentaur, se egy unikornis, vérfarkasok meg nem hiszem, hogy relytőznének itt!
Nem is értettem, hogy mostanában mi vonz errefelé, mért érzek halaszthatatlan vágyat, hogy felfedezzem az erdőt. Egy árva lélekkel nem találkoztam itt, pedig letértem a kijelölt ösvényről, de egy Bólintért se láttam, sőt még egy baglyot se. Csak a fák, és valami csobogás, talán forrás, vagy egy kis ér csobog itt el..
Annyira vágytam rá, hogy találkozzak egy varázslénnyel, hogy már minden nap ide jártam ki. Függő lettem.. azt hiszem, de valószínűleg tanácsosabb éjszaka keresni a varázslényeket, talán majd éjszaka kiszököm, és újra itt fogok bolyongani, de addig is meg keresem azt a forrást..
Próbáltam a lehető legkisebb zajt csapni, lassan menni, figyelmesen lépni, de így is néha-néha megcsikordult egy kő a lábam alatt, megreccsent egy száraz kis faág a súlyom alatt..
Nem sok mindent láttam, a fák lombkoronái eltakarták az eget, félhomály telepedett a rengetegre. Előhúztam a kezem amiben ott pihent a pálcám, mint általában.
~ Lumos!~ Nem akartam akkora feltünést kelteni, ezért csak egy apró kis lángot gyújtottam a pálcám végén, hogy ellássak valameddig.
Megtorpantam. Mintha reccsenő faágakat hallottam volna magam mögül, de mikor megálltam semmi nem hallatszott. Be tudtam annak, hogy ezeket a zajokat én keltem, tanácsosabb lenne az ösvényen menni. Körbenééztem. Az ösvény mellett bokrok sorakoztak, nem volt nehéz megpillantanom. Ígyekezve tértem rá a kijelölt útra, és ott haladtam tovább. Megláttam. Megláttam a zöld fűvel körülvett tisztást, sietősebbre fogtam lépteim, bár még mindig úgy éreztem, hogy követnek. Megálltam a fák szélénél, és onnan figyeltem a fénylő patakot, ahogy színesre festik a nap utolsó sugarai. Szürkül.
Teljesen a gondolataimba meredtem, és mikor meghallottam a vékony hangot a hátam mögül, ahogy a nevemet szólítja, ledermedtem. Iszonyat lassan fordultam meg, a pálcám rászegeztem. Egy pillanatig azthittem, hogy megátkozom, de mégse tettem meg, lassan leeresztettem a pálcám, és félre billentett fejjel néztem a szemébe.
- Lucia, olyan rég találkoztunk már!- A hangom olyan volt mint az olvasztott méz, emelett nagyon behízelgő.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 11:02 am

.:Tom:.


Alkonyati sétámat, a Tiltott Rengeteg koronázta meg. Nem kellett semmitől sem félnem, hisz az itt élő lények, éjszaka bújnak elő. Addig meg nem maradok, vagyis nem tervezem. Végső esetben hopponálok.
Csend volt. Csak néha zörrentek meg a bokrok. Aztán kiértem a tisztásra, ahol már kicsit világosabb volt. De tudtam, hogy hamarosan sötét lesz.
Denem-t pillantottam meg. Egyedül álldogállt, közelebb mentem. Persze ő pálcát fogott rám.
-Tedd el azt a pálcát, még kiszúrod valakinek a szemét. - mosolyogtam kedvesen, közben kezem a talárom alá csúsztattam a kezem. Végszükség esetére.
-Csak nem a varázslényeket keresed? - kérdeztem. Körbe nézetem. Sötétebb lett, a felhők amik felettünk gyülekeztek, már eltakarták a napot. Gondolkoztam, hogy elővegyem a pálcát, nem tettem, inkább úgy tettem, mitha csípőn lenne a kezem.
Ha pálcapárbaj lenne a vége, legalább egy varázslatot tudjak kivédeni.
Vissza az elejére Go down
Tom Rowle Denem
Prefektus
Prefektus
Tom Rowle Denem


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Keress meg és megtudod..

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 11:50 am

Lucia


A szemem a lányon tartottam. Tudom, hogy nem tudna ártani nekem, de nem bízom meg benne, pedig szemmel láthatóan nem akar megtámadni, még kedvesen is viselkedik. Brrr.. mi ütött belé?? Talán valamit löttyentettek a töklevébe, vagy napszúrást kapott??
Nem akaratm rosszabra gondolni, mert akkor biztosan nem teszem el a pálcámat, de azért nem tagadom, hogy olyanok futottak át az agyam egyik elvont felén, hogy imperius átokkal súlytották a szőkeséget. Valaki olyan küldte rá a tiltott átkot aki kémkedni akar utánam, hogy általa sok információt szerezzen. Nem akartam erre gondolni ezért mélyen elzártam magamban, de a kétségeim nem tűntek el. Hidegen méregettem. Nyugtatott a tudat, hogy még mindig meg tudom átkozni, mondjuk egy erős Cruciatus-t küldhetek rá és bevallathatom vele, hogy ki küldte ide. Döntések...
Mondjuk lenne sokkal fonotsabb dolgom is, mint, hogy itt cseverésszek.. elősször is valami félelmetes dologba keverednék, ahol gyakorolhatném a főben járó átkok valamelyikét... és meg kéne keresnem Naginit. Rég találkoztam már vele.. nagyon régen, de van egy olyan selytésem, hogy annka a kígyónak nem lesz nehéz megtalálnia. A múlt évben láttam utioljára, akkor valamilyen különös módon, szükségem volt rá és itt termett. Valakinek csak el kellett mondanom, hogy meggyilkoltattam egy Baziliszkusszal egy sárvérű söpredéket.. Sok varázsló szerintem skizofrénné válna, ha kígyókkal beszélgetne, ha kígyókat küldene gyilkolni... De nekem különösen tetszett a dolog. A titkolozás, a tettetett riadalom, és éjszakánként a mosdóból eljutni a kamrába, ahol hossza eszemcserét folytattam a kígyóval, ahol meséltem a terveimről, ahol tanultam, és ahol elküldtem őt, hogy szerezzen valami élelmet.. Először fogalmam sem volt, hogy mit csinálok, nem tudtam, hogy meg fog ölni egy lányt, és amikor igyekeztem, hogy meglátogassam az állatmat, és megláttam azt a lány a földön feküdni, holtan.. meglepődtem. Tudtam, hogy nem mehetek le többet hozzá, d még egyszer utoljára, hogy bezárjam le kellett mennem, persze hamarosan más is megtalálhatja a lányt. Nem tehetttem mást be kellett lebegtetnem az egyik fülkébe, és akkor utoljára meglátogattam a kígyómat, amit maga Mardekár Malazár relytett el odalent, hogy majd a méltó utódja kiszabadítsa onnan. nem tudtam leplezni örömömet és a scalódottságomat. Harcot vívtak bennem az érzelmek, leszidtam, hogy megölte, de meg is dícsértem, és elküldtem hosszú álmot aludni. Még órákig boloyngtam lent a titkok kamrájában, de aztán visszatértem, persze egy másik úton a kastélyba és rávettem egy lányt, hogy mennyen be abba a mosdóba. Másnap jött a hír.. meghalt egy mugliszületésű lány...
Az emlékeimből, az utasítása ragadott ki. Felhúzott szemöldökkel néztem rá, de nem engedelmeskedtem. A pálcám még mindig a kezembe nyugodott.
-Nem! Csak azért jöttem ide, hogy a lemenő napot csodáljam...- Néztem rá hidegen, pedig a szavaimból csöpögött a gúny.
-Mit akarsz itt??- Váltottam át egy goromba hangsúlyra, majd hosszú léptekkel közelebb kerültem hozzá..
-Gyere mutatok valamit!- Fordultam el és beljebb haladtam az erdő mélye felé. Persze nem mondtam el neki, hogy csak játszani szeretnék vele, hogy addig megynk míg sötét nem lesz, hogy elbújok egy fa mögé, és csak hallgatom a remegő hangját, mikor elő jönnek a szőrnyű eremtmények, aztán persze majd megjelenek és leszidom, hogy mért tünt el.. igazi jó móka!
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:28 pm

.:Tom:.



Hűvösen végig mért, majd elgondolkodott. Elég sokáig, közben én a lábammal dobogva vártam, hogy megszólaljon. Beletelt úgy 5-6 perc mire kinyitotta a száját. Akkor sem épp kedvesen. Csak fintorogni tudtam rajta. Komolyan, mintha leordítaná a fejem. Hihetetlen...
-Én meg az angol királynő vagyok...- morogtam a naplementés válaszára, pont olyan hangsúllyal mondta, mint aki hazudik. Higgyen is neki az ember...
-Gondolom sétálgatni sem lehet a Tiltott Rengetegben, de én szeretem ezt a helyet. - vontam vállat kérdésére. Hirtelen közel volt hozzám, öles léptekkel jött elém. Mindjárt megfolyt, vagy nem is tudom...tesz valamit amit nem kéne...
Követtem, kezem leengedtem, bár tettre készen álltam egy támadásra, vagy valamire. A varázsló nem tudhatja mire számíthat.
Elértük az erdő sötétebb részét, főleg, hogy még este felé járt, immáron tényleg sötétebb lett. Óvatosan lépkedtem a fák hatalmas gyökerein, még a végén megtalálom lesni közelebbről a talajt. Egy idő után meguntam, hogy megyünk. Lecövekelltem.
-Denem, nyögd ki hova megyünk! - kiálltottam rá félelem nélkül.
Vissza az elejére Go down
Tom Rowle Denem
Prefektus
Prefektus
Tom Rowle Denem


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jul. 17.
Tartózkodási hely : Keress meg és megtudod..

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 10:10 am

Lucia

Az angol királynő?? Felhúztam a szemöldököm. Ha-ha ez nagyon viccesre sikeredett. Egy pillanatig farkas szemet néztünk, utánzott engem. Összeszűkített szemekkel néztem az íriszeibe, majd fogtam magam és elfordultam. Csak mentünk. Direkt úgy intéztem, hogy ne maradjon le, lassan haladtam, a pálcám fénye pedig kihunyt, így csak az érzéseinkre támaszkodhattunk. Még látni lehetett a tisztás környékén a fák barna törzsét és a bokrok zöld leveleit, de ahogy egyre beljebb haladtunk a sötétben, egyre kevesebb részletet pillanthattunk meg. Nem szóltam hozzá, és ő sem hozzám. Néma csendben haladtunk, csak az apróbb gallyak reccsenése törte meg a csendet. Az erdő egyre sötétedett, már szerintem a nap is lement, és a csillagok jöttek fel az égre. Egy bagoly röppent fel az ágról, de ügyet sem vetettem rá, csak monoton mentem előre. Eszembe jutott, hogy igazából azért jöttem, hogy valami varázslénnyel találkozhassam, de ez a rögtönzött kitaláció sokkal hivogatóbb volt számomra. Elég mélyen vagyunk az erdőben én is csak két lépésre látok el. Gyorsítottam a lépteimen, de csak a sajátomét hallottam. Visszanéztem, nem láttam őt, csak sejteni tudtam, hogy hol lehet. Megbújtam egy fa mögött, és az égre néztem. Telihold. Nem voltam benne biztos, hogy nincsenek itt vérfarkasok, de ha vannak akkor.. nagy bajban vagyunk, mert olyan mélyen vagyunk az erdőben, hogy nem tudom jobbra vagy balra kéne szaladnunk... És különben is a vérfarkasok tudnak fára mászni?? Malazár... *sóhajtottam mikor meghallottam a vonyítást és a hang irányába fordultam.. Nem tudom milyen messze lehet, de simán kiszagolhat minket, a kutyáknak nagyon jó a szaglásuk.. akkor egy vérfarkasnak??
-Lucia?? - Suttogtam és tapogatóztam a sötétben, fák érdes törzsei.. aztán valami puha. Ez biztos a felsője...
-Én vagyok az.. Tom..- Súgtam közel hajolva hozzá.
-Mennünk kell.. a vérfarkasnak nem tart olyan sokáig ide jönni mint nekünk..- Suttogtam, majd füleltem. Egyenlőre nem hallottam semmit, de csak idő kérdése, hogy megtaláljon, sőt ha elindulunk valamerre benne van a dologba, hogy a karjaiba sétálunk. Megfogtam a kezét és húzni kezdtem abba az irányba ahonnan jöhettünk.
Utálok bolyongani, főleg, hogy az erdő közepében vagyunk, mire innen kijutunk, fel kel a nap, és összemarcangol egy vérfarkas. Remek kilátások a jövőre.....
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 11:22 am

.:Tom:.


SSötétség honolt a Tiltott Rengetegre. Az orromig sem láttam, nem, hogy a lábfejemig...Egyszer csak megálltam vártam, de nem válaszolt, csak a lépteit hallottam. Majd csned. Felnéztem az égre, a hold teljes egészében az ég közepén díszítette a csillagok hadát. A telihold egyet jelentett. Vérfakas. A cuki szőrős vonyítós, szuper érzékekkel rendelkező ordas.
Denem meg felszívódott. Egy vonyítást halottam, nem is olyan messziről. Majd egy kész ragadta meg a taláromat.
-Denem, ha kijutunk innen, nem lesz jó vége, csak hogy tudassam veled. - suttogtam dühösen. Kezemnél fogva húzott, valószínüleg arra felé ahonna jöttünk. Ha élve, és karcolások nélkül kijutunk innen, jön még nekem eggyel. Éppen egy hatalmas bokornál jártunk amikor egy morgás hallatszott, úgy négy fával odébb. Belöktem a fiút a bokorba, majd utánna, ugrottam, vagyis, mentem a növénybe. Elővettem a pálcámat, és füleltem. Reméltem, hogy a fiú nem szólal meg, mert akkor, holtan kerülünk ki innen. Ilyen sötétben azt mondanám, hogy Lumos, de ha kimondom, megint az jön, hogy megtámadnak. Így is úgy is végem van egyszer, már mindegy, hogy fiatalon vagy öregen.
A fiúra néztem, elsuttogtam magamban egy imát.
-Találj ki valamit, a te hibád, hogy ilyen helyzetbe kerültünk. - böktem meg a pálcámmal.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tisztás a rengetekben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás a rengetekben   Tisztás a rengetekben I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tisztás a rengetekben
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Időnyerő - Három forgatás is elég' :: Roxfort :: Tiltott rengeteg-
Ugrás: