Időnyerő - Három forgatás is elég'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
4. emeleti folyosó I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
4. emeleti folyosó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
4. emeleti folyosó I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
4. emeleti folyosó I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
4. emeleti folyosó I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
4. emeleti folyosó I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
4. emeleti folyosó I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
4. emeleti folyosó I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
4. emeleti folyosó I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 6:10 am-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes
4. emeleti folyosó I_vote_lcap4. emeleti folyosó I_voting_bar4. emeleti folyosó I_vote_rcap 
Alexis Cooper
4. emeleti folyosó I_vote_lcap4. emeleti folyosó I_voting_bar4. emeleti folyosó I_vote_rcap 
Lucia Develope
4. emeleti folyosó I_vote_lcap4. emeleti folyosó I_voting_bar4. emeleti folyosó I_vote_rcap 
Sienna McAllister
4. emeleti folyosó I_vote_lcap4. emeleti folyosó I_voting_bar4. emeleti folyosó I_vote_rcap 
Charlus Potter
4. emeleti folyosó I_vote_lcap4. emeleti folyosó I_voting_bar4. emeleti folyosó I_vote_rcap 
Admin
4. emeleti folyosó I_vote_lcap4. emeleti folyosó I_voting_bar4. emeleti folyosó I_vote_rcap 
Dorea Black
4. emeleti folyosó I_vote_lcap4. emeleti folyosó I_voting_bar4. emeleti folyosó I_vote_rcap 
Aaron Snow
4. emeleti folyosó I_vote_lcap4. emeleti folyosó I_voting_bar4. emeleti folyosó I_vote_rcap 
Heather Finnigan
4. emeleti folyosó I_vote_lcap4. emeleti folyosó I_voting_bar4. emeleti folyosó I_vote_rcap 
Wallace Williams
4. emeleti folyosó I_vote_lcap4. emeleti folyosó I_voting_bar4. emeleti folyosó I_vote_rcap 

 

 4. emeleti folyosó

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 8:38 pm

A Hugrabug klubbjánál található folyosó.
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 8:38 pm

Ásítva lépek ki a klubból és fordulok rá a 4. emeleti folyosóra. Kezdett túl nagy lenni odabent a tömeg, én pedig kezdtem unni azt az állandó hangos dumát. Máskor nem szokott ingerelni, de most borzasztóan, így Elliottal a vállamon kilépek a folyosóra.
- A franc ebbe az alacsony átjáróba. - morgom, mikor ismételten bevertem az okosabbik felemet az átjáró mennyezetébe.
Miért is kellett nekem ilyen magasra nőnöm, ez örök rejtély marad számomra, de mivel megtörtént, így nincs mit tenni. Komótos léptekkel keresek magamnak egy kihaltabb folyosószakaszt és egy belül párkányos ablakot, majd taláromat levéve leülök rá és a számomra elengedhetetlen gitáromat kiveszem a tokjából.
- Na, mit gondolsz, mit játszak? - fordulok Elliothoz, aki időközben a vállamról egyenesen mellém települt, míg én elkezdek pengetni. - Au... ez meg mitől lett ilyen hamis?
A bagoly hét évi ismeretség után mintha értené, amit mondok és nemleges fejcsóválással válaszol. Pech, de ha játszani akarok, akkor meg kell javítanom a dolgokat, így gyorsan be is hangolom kedvenc zeneeszközömet.
- Így már mindjárt jobb. - ismételten a bagolyra nézek és megsimogatom a fejét. - Na, mit gondolsz? Mi legyen.
Már megint ismétlem saját magamat és a bagoly csak huhog egyet. Nagy segítség volt, de hát mit csináljak vele? Végülis csak egy madár, aki akár kutyának is beillene. A gitárom tokjából lassan kicsúszik a kedvenc játéka és azonnal ráveti magát. Nézem, ahogy csipkedi, majd odahozza nekem és az ölembe pottyantja.
- Na, mi van? Inkább játszunk? - sóhajtva leteszem a párkányra a gitárt és elkezdem dobálgatni a játékot a bagolynak.
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 8:50 pm

*A hetedikről érkezem, körém csavarva a láthatatlanná tévő köpeny, csak a fejem látszik ki. "Potter fejét nézzétek már." "Mivan Potter szellem lettél?" Pedig csak a köpenyem van körém csavarva, semmi más. De a lábaimat eltakarja, mert elég nagy még mindig. Utánam persze az elmaradhatatlan csaj sereg. De egy idő után leveszem a köpenyt, és a zsebembe tömöm, ami tértágító bűbájjal van kezelve. Előkapom a pálcát, és hátrafordulok.*
-Obstructo! *És szépen megállnak ott. Ne kövessenek nem hiányzik hogy rázzák magukat előttem. Egy ismerős gitárhangot hallok meg, aztán a gitár gazdájának a hangját is. Ron már megint. Gondoltam. Oda is érek hozzá.*
-Szevasz Ron. Mi járatban errefelé? *Érdeklődök, nyújtva a kezem hogy csapjon bele.* -Jah, és szevasz Elliot. *Köszönök a bagolynak is.*
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 9:03 pm

Ki gondolta volna, hogy máris társaságot kapok és láss csodát, kaptam is... Mármint Elliot mellé. Egy ismerős Obstructót hallok meg és a hang gazdája már mellettem is terem.
- Hali Charlus. - csapok bele a felkínált kézbe és utánna megvonom a vállam. - Semmi, csak már kezdett idegesítően tele lenni a klub és gondoltam kijövök feszültséget vezetni.
Elliot egy elég hangos üdvözlésben részesíti az érkezőt, ami annyit tesz, hogy a feje felett köröz és veszettül csipog. Komolyan mondom, ez a bagoly energiaitalt ivott.
- Veled mi a helyzet? - kérdezek vissza, azután gyors kapcsolás és beugrik a nemrég hallott hátráltató ártás és erre vigyoroghatnékom van. - Várj, kitalálom. Csak nem a reménykedő rajongótábor?
Erre a gondolatra elkezdek röhögni. Most mit csináljak, ha egyszer humoros? Nagy röhögésemet azonban megzavarja a csipogó tollkupac a fejünk fölött, mire én rámordulok.
- Elliot, állj már le. Vagy szállj le, nekem úgy is jó... - baglyom kivételesen hallgat rám, mert letelepszik mellém.
Pozitívum, hogy amíg velem van, legalább nem kukkol.
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 9:10 pm

-Ehh, nálunk kihalt minden. Csak a kicsik gyilkolásszák egymást veszettül, meg engem is, hogy "Charl bááácsi, taníts nekünk valami átkot, taníts meg csajozni." *Nevetek fel. Tényleg ezzel jönnek állandóan hozzám. A végén azért már idegesítőek De tényleg.*
-Semmi különös. Eddig jutottam a luvnyáimmal. Esküszöm Roxfort után strici leszek, nem auror. *Vigyorodok el én is és a bagolyra nézek.*
-Még mindig nem nevelted meg ezt a baglyot? Küldd el hozzám, kiképzést kap. *Nevetek fel halkan és rászólok a madárra.*
-Te figyelj Elliot, ott van egy halom csaj, menj kukkold őket. *Még a végén hallgatni is fog rám. Kinézem belőle.*
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 9:33 pm

- Irigyellek érte... Nálunk mindenki betömörült a klubba. - morgom, majd a "taníts minket csajozni" miatt el is nevetem magam. - Én kezdem azt hinni, hogy a háztársaimat egy átokkal sem lehetne kidobni onnan. Mint akik beleszerettek abba a helyiségbe.
Az elsősök persze nálunk is egymást ölik, a hetedévesek meg mindenkit, aki zavarja őket. Ez az élet rendje.
- Jah, már csak egy nagy ház kell és kész a különbejáratú bordélyházad... - vigyorgom. - Csak arra lennék kíváncsi, hogy ezek tényleg ennyire hülyék? Úgy értem nehogy már ne tudják, hogy van barátnőd... A fél suli erről beszél, még a klubbunkban is ez a téma.
Na igen, ez volt az egyik ok, hogy tipliztem onnan. Bosszantóak tudnak lenni de nagyon...
- Jah, aztán meg engem ütnek ki, ha megint kukkolna... - morgom egy "azt nem játszom végig, hogy kiátkozzanak" fintorral. - Már így is elég perverz. Bár van egy olyan gyanúm, hogy éjszaka kimegyek vele kóborolni az erdőbe. Mondjuk az is igaz, hogy az alakom egyenesen világít a fák között...
Miért pont sarki róka vagyok?! Ez akkora kitolás... Ezalatt Elliott szépen hallgat Charlusra és elrepül kedvenc hobbijának élni, kukkolni.
- Egy darabig vissza sem jön. - vonok vállat a bagoly után nézve.
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 9:44 pm

-Mindenki a mardekárosokat hajtja a pincében. Én meg csak néha teszem. *Vonogatok vállat.*
-Jah, bár az aurorság biztosabb szakma, mint ez. *Vigyorgok még mindig és nekidőlök a falnak.* -Hát üresfejű liba az összes. Látod ezt jó tudni. Bár mindig mondták hogy "Hééé télleg a suli egyik legjobb csaja Dorea a barátnőd?" én meg erre azt válaszolom hogy Igen az enyééém. *Vigyorodik el, és ránéz a bagolyra.*
-Áh, biztos nem fognak kiütni. Vagy nálatok ilyen harcias csajok vannak? *Vonom fel a szemöldökömet.* -Azt nekem is kéne, bár én itt a suliba szoktam úgy közlekedni. Általában ráijesztek szegény Mardekárosokra. *Vigyorodok el gonoszan. Tényleg ezt szoktam ám csinálni.*
-Legalább a csajok kapnak valami elfoglaltságot. *Kuncogok fel.*
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 9:55 pm

- Szoktak erről beszélni... bár az is igaz, hogy inkább áradoznak rólad. - vigyorgok egy sort amikor erre gondolok. - Ha a baglyod beszabadul a fürdőbe vagy a hálótermükbe, akkor igen. Meghazudtolják hugrabugos létüket és keményen átkoznak. Ki sem néznéd belőlük, mi?
Igen, rólunk, hugrabugosokról az a hír járja, hogy szelíd kis báránykák vagyunk, pedig ez a legtöbbünk esetében eléggé relatív. Ilyen vagyok én is. Ki hinné, hogy animágus alakban kilógok esténként a kastélyból, vagy heccelem a mardekáros bandát és a többi nyalánkság.
- Persze, de engem helyből körberöhögnének, ha meglátnának állat alakban. - elfintorodom, amikor kis fehér és szőrös önmagamra gondolok. - Ki az aki megijedne tőlem? Előbb cukiznak le...
Igen, kicsi vagyok, fehér vagyok és a lányok szerint cuki, szerintem meg enyhén ciki angliában a sarki róka.
- Kivételesen őket hajtja valaki és nem ők téged... Amúgy ez a defektes bagoly mióta hallgat rád? - kérdezem egy vigyorral az arcomon. - Amúgy meg amennyi eszük van, megtanulhatnak Ellioton számolni. Mert letámadja őket EGY bagoly. Ráadásul fiú, úgyhogy egy szavuk sem lehet.
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:05 pm

-Ne is mondd. "Jajj Charlus, olyan cuki vagy, nem akarod otthagyni Doreát, és velem lenni?" "Nem akarsz jönni egy menetre Charlus?" *Utánozom a ribik mondanivalóját.* -Pedig nem nézném ki belőlük hogy ilyen vadmacskák. Bár azt sem Doreából hogy ezeket egyszer libákká változtatta. Szó szerint. *Nevetek fel. Tőlem előszeretettel ijed meg bármelyik mardekáros. Csak ha emberi alakban vagyok akkor mernek velem kötekedni.*
-Ugyan már, de ha már itt tartunk sunyin megharaphatod őket akkor. *Nevetek fel.* -Én általában az oroszlánszagommal tántorítom el őket. Bár bolhás még nem vagyok, de már Sep így is szőrikének hív néha. *Csóválom meg a fejemet.*
-Ja, hál istennek egy kicsit lepattantak rólam. Nem tudom, de ez különös. *Vigyorgok.* -Áhh mind szánalmas Beauxbatonsba való cicababa.
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:24 pm

Na igen, nem lehet egyszerű a suli legnépszerűbb pasijának lenni. Rám nem igazán tapadnak, max annyira, hogy az a pár is idegesítsen. A másik véglet az, amikor Charlusról kérdeznek, mert tudja ez a sok csaj, hogy jóban vagyok vele. Utálom, amikor ez van...
- Libákká? Kár, hogy nem láttam! - nevetek fel, amikor elképzelem azt a helyzetet. - Szépen nézhettek ki.
Na ne már, hogy pont egy ilyenről maradjak le... Ember, ez akkora szívás.
- Eszednél vagy? - horkantok fel a sunyin beleharapós dologra. - Pfuj... utánna meg még hónapokig moshatom a számat, nem? Ilyen undorító dologra nem haraptam és soha nem is fogok, az tuti.
Úgy érzem, hogy innentől kezdve, illetve ezután is maradok a régi jól bevált átkozásnál. Akkor legalább nem kell hozzájuk érnem. Úgyis ma valamelyik vérmániás félőrült lesárvérűzött... mázlija volt, hogy az öreg Lumpi ott vol, de utánna kámforrá vált. A franc egye meg azt is.
- Hát, ha a beauxbatonsosoknak annyi eszük van, mint egy átlagos mardekárosnak, akkor oda az összeset! - vigyorgok ezerrel és arra gondolok, hogy mekkora lenne kiátkozni innen az összes zöldikét. - Amúgy tényleg erősen gondolkodom egy esti kiránduláson... Kezd elegem lenni az unalmas hétköznapokból.
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 9:18 pm

*Nos igen, a helyemben lenni nem túl egyszerű, szóval ebben meg is állapodhatnánk hogy már én is unom hogy futnak utánam a csajok, mert már csak egyet szeretek. Régen még élveztem, hogy ezzel tettem féltékennyé Doreát, mindig, így nem is volt kérdés milyen trükköket alkalmazok hogy végre felfigyeljen rám.*
-Ahham. Ott totyogtak, én meg halálra röhögtem magamat rajtuk. *Nevetek fel, és még mindig röhögőgörcsre lennék képes.*
-Jólvan én már vicsorítottam rájuk még a Malfoyabbik fajtája is sikítva rohant el, aki előttem olyan nagynak vallotta magát. És nála jobb rokont nem is kaphatnék. Komolyan. Az anyámon kívül egy Malfoyt sem tűrök meg ezen az ótvaros világon. *Sötét pillantással mondom mindezt.*
-Az erdőbe mászkálni jó buli. Bár te látszol nagyon.. Tőlem meg félnek a kentaurok. És néha Hagrid barátommal tartok. *Vonogatok vállat.*
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 9:37 pm

- Amúgyis csak annyi eszük van, hogy gágogjanak.... - jegyzem meg egy kis fintorral. - Kár értük, mert ha még okosabbak is lennének, talán elhalásznék egy párat.
Kellene, illetve nem ártana. Úgy értem, basszus... hetedéves vagyok, nem is nézek ki rosszul, erre itt vagyok csajok nélkül. Ez elég nagy gáz és ráadásul az egomat is roncsolja.
- Malfoy... - röhögve horkantok fel, azok aztán szánalmasak. - Nagy a szája, főleg ha csapatban van... Különben még egy magamfajta "jámbor" hugrabugos is képes lenne rózsaszín gatyává átkozni. Undorító népség...
Ha nem is gyakran utálkozom, egy Malfoyjal szemben megteszem, örömmel. Az őszemében én nem érek semmit, bár én legalább tudom magamról, hogy a cipőmre ragadt mocsok is többet ér náluk.
- Utálom az egész bagázst... - morgom, de azután hozzáteszem, hogy számomra is van kivétel. - Persze félre ne érts, édesanyáddal semmi bajom, de a többieket a földről átkoznám ki. Kezd dühíteni, hogy csak egy szót képesek kinyögni, a sárvérűt.
Lassan kifújom a levegőt, még mielőtt lufi módjára durranok szét a dühtől. Az erdőben mászkálás legalább értelmesebb téma.
- Látszom? Nagy dolog... Megnézném, hogy melyik prefi büntet meg, mikor gőzük nincs róla, hogy ki áll velük szemben. - megvonom a vállamat. - Tényleg, Hagridnak nem ártana megköszönnöm, hogy múltkor kihúzott. Éjszaka buliztam azzal a gyökér bagollyal és az öreg Lumpi meglátott... A frász kerülgetett...
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 10:01 pm

-Ja. *Vonom meg a vállam.* -Van köztük egy-két okosabb is, de ha erre gondolsz akkor ott van például a Hollóhátban Wilhelmina. Vagy nálunk Lucia.. Többet nem tudok így kapásból mondani de biztos vannak még jó csajok, ezer meg ezer itt. *Vonogatok vállat. Nekem ott van Dorea szóval én ilyenre nem nagyon gondolok.*
-Persze, főleg Derricknek. Abraxas egy kicsit normálisabb, bár egy olyan alkalom volt amikor nem gyilkoltuk egymást. *Csóválom meg a fejem.*
-Én is. Anyám még a jobbik eset, mert ő rendes egy Malfoyhoz képest is. De a többiek. Főleg mikor családi vacsorán voltunk. Ahova persze én is hivatalos voltam mert félig Malfoy vagyok. Akkor kibírtunk kb.. 45 percet veszekedés nélkül Derrickkel. *Morgom bosszúsan és terelem a témát inkább.*
-Meg végre ki kéne deríteni hogy miért rúgták ki. Tudom hogy Mirtyl meghalt de... Nem hiszek abban hogy Hagrid izéje tette volna. Van egy ötletem. Ha benne vagy, ki kéne deríteni mi, vagy ki nyírta ki a csajt. Csak. Ehhez Denemet is elő kell szedni, mert ő is tud valamit a dologról, biztos vagyok benne...
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 10:20 pm

- Majd meglátjuk. - vonom meg a vállam és hamarosan az egész csajtémát lezártak tekintem. - Majd fogok magamnak egyet.
Elvigyorodom, amikor a rövidtávú terveimre gondolok. Érdekes lesz még ez az év vége, na meg az év közepe is.
- Nem tudom, nekem mindkét Malfoy egy tahó állatnak tűnik. - ez igaz, mert mondjuk velem mind a kettő az, de hát ha ekkora hülyék, akkor nem tudok velük mit kezdeni. - Képzelem, hogy milyen vidám vacsora lehetett. A rokonok egy része úgy néz a másik felére, mintha kést akarnának állítani a hátukba. Gondolom élvezted.
Ez körülbelül olyan helyzet, mint amikor az én másodunokatesóim jönnek el látogatóba West Sussexbe. Azt is nagyon szoktuk élvezni.
- 45 perc? - kerekre tágulnak a szemeim és önkéntelenül is elkap a nevethetnék. - Ezt rekordként kell bejegyezni.
Furcsa lehetett látni, hogy azok ketten pattanásig feszült idegekkel várják, hogy végre egymás nyakának ugorhassanak, de ha már témánál vagyunk. Mirtyl és Hagrid esete.
- Hagridnak sok izéje van, de szerintem egy olyan sem, aki a mosdóban lakik. Kizártnak tartom... Szegény lány a másodikon lévő budiban halt szörnyet. - valaszoltam, majd jobban belegondoltam a dolgokba, hiszen ő is mugliivadék volt. - Én még láttam is azt hiszem a lány szüleit... Teljesen ki voltak bukva, Denem pedig... Nem ő nyomta fel Hagridot? Amúgyis elég fura az a srác, nem tudom miért, de kiráz tőle a hideg. De hol akarod kezdeni? Megkérdezed a lány szellemét, hogy hogyan halt meg?
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 9:45 am

-Ideje lesz. *Vigyorodok el, és ezzel le is zárom én is a csaj témát.*
-Hidd el, ezek azok is. Otthon is eleget nyírják egymást amikor olyanjuk van. Meg persze engem is, mert azt élvezettel teszik, úgy gondolom. Sőt. Biztos vagyok benne. Hát, kb. olyan volt. Meg persze a rokonság rám nézett úgy mintha ki akarna engem nyírni. Mert én voltam az egyedüli, akinek nem Malfoy volt a vezetékneve. De egész tűrhető vacsora volt. Arról beszéltek hogy Grindelwald utódját meg kell találni, meg a vértisztaság meg megőrzése, meg a további hasonló undormányos dolgok. Amiket én nem bírok hallgatni. *Forgatom meg a szemeimet. Gyűlöltem azt a vacsorát. A következő nem sokára lesz, szóval megint át kell esnem egyen.*
-Hát ja. Amíg a vacsora tartott mert aztán felmentünk egy kisebb szobába és párbajozni kezdtünk, szokásunkhoz híven. *Nevetek fel.*
-Igen, én magam sem hiszem hogy Hagrid tette volna, hiszen egyidős velünk. Sőt amíg itt volt, velem meg Septimussal lógott. Jah, pontosan. Nem irigylem. De különös, nem? Én már láttam a szellemét és a szellemek általában úgy halnak meg hogy rajtuk marad a seb. De rajta semmilyen seb nem volt, hanem ép volt és egészséges. Persze halott de... Felettébb különös. *Gondolkodok el.*
-Én egyenesen gyűlölöm azt a fattyút, bár ezt előtte még nem mondtam, mert ha meg akartam tudni valamit, akkor tőle kérdeztem. Ezt most is megcsinálhatjuk. *Gondolkodok tovább.* -Elsőnek biztosan őt kell megkérdezni, hogy hogyan halt meg, mert onnan kéne kiindulni.
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 10:40 am

- Grindelwald utódja? - fújtatok egy sort. - Persze, mert kell ennek a világnak még egy akkora hülye. A vértisztaság meg szerintem a másikfele. A mugli töriben is volt már ilyen. Egyszercsak rájöttek, hogy az unokatesókkal nem éri meg házasodni, mert a kölyök csak enyhén lesz nyomi.
Ez talán az egyetlen dolog, ami megmaradt bennem a mugli suliból... a többire már képtelen vagyok emlékezni. Vagy nem is akarok, mert a Roxfort előtt utáltam a sulit.
- Akkor végülis semmi gond. - vontam meg a vállam. - Ha nem mondtad volna, hogy utánna párbajoztatok, minden bizonnyal megkérdeztem volna, hogy beteg voltál-e.
Viszont a Hagrid téma jobban érdekelt. Erősen kétlem, hogy pont ő lett volna, ez annyira abszurd. Jó, jó... van egy pár izéje, de hogy azok öljenek is...
- Lehet, hogy megmérgezték. Bár egy vécében nem tudom, hogy mi olyat csinálhatott... Hagrid meg szerintem a légynek sem tudna ártani. Valószínűleg csak egy bűnbak kellett. - egy pillanatra megállok gondolkodni. - Valószínűleg a mardekárosok közül lehetett... végülis közülük volt, aki felnyomta.
Ismételten gondolkodóba esem. Nem tudom miért, de ez a téma jobban érdekel, mint gondoltam.
- Beteg ötlet, de mi van, ha Denem tette? - megvonom a vállam és megcsóválom a fejemet. - Mindegy. Mirtyl biztosan örülni fog neki, ha beállítunk a wc-be és olyan kérdésekkel bombázzuk, hogy te, Hogyan haltál meg?
Abszurd gondolat, de hátha.
Vissza az elejére Go down
Charlus Potter
Admin/ Griffendéles diák
Admin/ Griffendéles diák
Charlus Potter


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jul. 14.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 11:07 am

-Pontosan. Ez olyan mint Mardekár utódja, még mindig nem tudni hogy kicsoda. Pedig erről is beszéltek amikor meghalt Mirtil. *Rosszalló pillantás ki az ablakon.* -Igen, erről hallottam. Valami vérfertőzés, igaz? *Kérdem. Ennyit tudok én is, nem vagyok olyan tudatlan a muglikkal kapcsolatban.*
-Nem, én még teljesen normális vagyok. De tényleg. *Vonok vállat. Igen, Hagridnak tényleg van pár... Hát veszélyes lénye, de ezek közül egyik sem ártalmas ebben én biztos vagyok, mert Hagrid nagyon jó barátom. És akárhányszor látom, hogy lehajtott fejjel ballag, mindig eszembe jut hogy mennyire hányatott sorsa van azért amit ő meg sem tett.*
-Áh, az ki van csukva. Nem hiszem mert azt mondták hogy valamerre nézett, és ijedt tekintete volt. Szóval a mérgezés biztos nem lehet. Mardekárosok közül? Szerintem is. Ők azok az istenadta népség hogy képesek ilyet tenni. *Gondolkozok én is el egy pillanatra.*
-Denem? Denem!? Nem is tudom megátalkodott egy ember az is. Hülye bájgúnár. A tanárok kedvence mert annyira tehetséges. *Fintorodok el.*
-Szerintem is. Az egy vidám látogatás lesz. Te Mirtil, elmondanád hogy mégis hogyan haltál meg?
Vissza az elejére Go down
Aaron Snow
Hugrabugos diák
Hugrabugos diák
Aaron Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Jul. 22.

4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:07 pm

- Mardekár utódja? - annak még utódja is van?! - Pontosan... Elég érdekes dolgok jöttek ki ebből.
A Mirtillel való beszélgetés vagy sok infót hozhat, vagy esetleg lelocsol minket budilottyel... Ez utóbbit szeretném elkerülni, ha lehet. Hogy őszinte legyek, van egy olyan érzésem, hogy Mirtill nem lesz velünk valami készséges. Egyrészt azért, mert ez az eset csak nemrég történt és van egy gyanún, hogy még nem dolgozta fel a sztorit, a másik pusztán az, hogy élő pályafutása során elég sokszor bántották, persze szóban. Nem lehetett valami kellemes neki. Az emberek olyan kegyetlenül kritikusak tudnak lenni.
- Halálra ijeszteni valakit? - valahogy ez olyan abszurd volt, nem hallottam még ilyenekről. - Vagy esetleg... A mardekárosoktól kitelne az ilyesmi.
Hogy mi is? Elgondolkodtam a saját ötletemen, amiről azt hiszem nem is régen volt szó egy SVK órán.
- Az egyik főbenjáró átok. - böktem ki végül egy alapos meggondolás után. - Az Avada Kedavra... Azt mondják, hogy nem hagy nyomot maga után és végülis a Mardekár nem nagyon kedveli a mugliivadékokat, márpedig Mirtill az volt. Az inditék végülis megvan, bár egy ilyen átkot alkalmazni az iskolában? Szerintem nincs az a hülye.
Már kezdtem kételkedni a saját megállapításomban. Szerintem még nekik sincs annyi bátorságuk egy ilyen tetthez, de az is igaz, hogy egy lány nem hal meg csak úgy ijedt tekintettel a mosdóban.
- Csak egy ötletvolt, különben szerintem nincs olyan ember a Mardekáron kívül, aki ne utálná. - vonom meg a vállamat, majd hozzáteszem. - Vagy elmeséli szépen, amiben eléggé kételkedem, vagy esetleg hisztérikusan nyakon önt minket az ottani lányvécék tartalmával.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





4. emeleti folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. emeleti folyosó   4. emeleti folyosó I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
4. emeleti folyosó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Időnyerő - Három forgatás is elég' :: Roxfort :: 4. emelet-
Ugrás: