Időnyerő - Három forgatás is elég'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
Staphanie Gold  I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
Staphanie Gold  I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
Staphanie Gold  I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
Staphanie Gold  I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
Staphanie Gold  I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
Staphanie Gold  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
Staphanie Gold  I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
Staphanie Gold  I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
Staphanie Gold  I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 6:10 am-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes
Staphanie Gold  I_vote_lcapStaphanie Gold  I_voting_barStaphanie Gold  I_vote_rcap 
Alexis Cooper
Staphanie Gold  I_vote_lcapStaphanie Gold  I_voting_barStaphanie Gold  I_vote_rcap 
Lucia Develope
Staphanie Gold  I_vote_lcapStaphanie Gold  I_voting_barStaphanie Gold  I_vote_rcap 
Sienna McAllister
Staphanie Gold  I_vote_lcapStaphanie Gold  I_voting_barStaphanie Gold  I_vote_rcap 
Charlus Potter
Staphanie Gold  I_vote_lcapStaphanie Gold  I_voting_barStaphanie Gold  I_vote_rcap 
Admin
Staphanie Gold  I_vote_lcapStaphanie Gold  I_voting_barStaphanie Gold  I_vote_rcap 
Dorea Black
Staphanie Gold  I_vote_lcapStaphanie Gold  I_voting_barStaphanie Gold  I_vote_rcap 
Aaron Snow
Staphanie Gold  I_vote_lcapStaphanie Gold  I_voting_barStaphanie Gold  I_vote_rcap 
Heather Finnigan
Staphanie Gold  I_vote_lcapStaphanie Gold  I_voting_barStaphanie Gold  I_vote_rcap 
Wallace Williams
Staphanie Gold  I_vote_lcapStaphanie Gold  I_voting_barStaphanie Gold  I_vote_rcap 

 

 Staphanie Gold

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Stephanie Gold

Stephanie Gold


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Sep. 18.

Staphanie Gold  Empty
TémanyitásTárgy: Staphanie Gold    Staphanie Gold  I_icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 8:36 am

Stephania Trisha Gold

Staphanie Gold  Ev5lzt

Staphanie Gold  Dianna-Agron-GQ-photoshoot-dianna-agron-16382819-100-100Staphanie Gold  Dianna-dianna-agron-24779476-100-100Staphanie Gold  Dianna-Agron-3-dianna-agron-24870619-100-100

Staphanie Gold  2q9cgwp
Név: Stephania Trisha Gold
Becenév: Stef, Stefy, Fifi, Trish,
Kor: 17 éves (1933.május 20.)
Születési dátum és hely: Anglia
Származás:Aranyvér
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: 7. évfolyam
Pálcád: 15 hüvelyk, eper, hypogriff toll
Foglalkozásod: diák

Staphanie Gold  2a4zo8o
Édesanyja:Amanda Gold/37 éves/Él/Anyukám az az ember az életemben aki mindig a helyes útra terelt, de kár, hogy én nem ott kötöttem ki, ahol ő szerette volna. Nagyon szeret, de én soha nem fejezem ki azt amit érzek. Mindig ellenkezek és szeretem azt csinálni amit én akarok.
Édesapa:Carl Gold/40 éves/Él/Apu eléggé elfoglalt ember,így ő nem sokat volt velem. Mindig lekötötte a munka és a varázslás. Amennyi idő tud velem van de ez nem elég. Az életemből lehet, hogy pont ő hiányzik a legjobban és szeretném ha ez máshogy lenne.
Egyéb hozzátartozó(k):Sam Every/18 éves/Él/A legjobb barátom, ős az a srác akivel napi szinten találkozok és nagyon jó fej. Egyszerűen imádom, mindig mindent együtt csinálunk és elválaszthatatlanok vagyunk. Ja, és nem utolsó sorban a barátságon kívül több is van köztünk. Wink

Staphanie Gold  Nla887
A családom ősei is a Roxfort falai között tanulták meg a varázslatot használni. A nagyszüleimnél kezdődött el ez a hagyomány. A nagypapám és a nagymamám is Mardekárosok voltak és ott ismerkedtek meg. Nálunk a családban az a családi kötelesség van, hogy nem mehetsz hozzá muglihoz és fordítva. Ha megteszed a család kitagad és soha többet nem használhatod a Gold nevet. Igen, ez elég szomorú de így van.
Tehát mikor megszületett az apukám őt is varászlónak kezdték nevelni. Egy pár évre rá anyukám is megszületett és akkor a nagyszüleim elhatározták, hogy őket összefogják házasítani. Szegény csecsemők még azt sem tudták mi a szerelem de már megvolt a leendő férj és feleség. Végül is ez nem is jött ki olyan rosszul, hisz ahogy teltek az évek anyuék egymása szerettek és szerelemből házasodtak össze aminek a nagyszüleim nagyon örültek.
Aztán megszülettem én és a Teszlek Süveg, mily meglepő, engem is a Mardekárba osztott be.


Staphanie Gold  30tks2g
Van egy nagyon rossz szokásom amiről a szüleim nem tudtak leszoktatni, hihetetlenül hisztis vagyok. Ha kell ha nem elkezdem a hülyeségeimet és nem hagyom abba amíg nekem nem adnak igazat. Viszont ezzel szemben nagyon gyorsan tanulok, olyan bomba agyam van, hogy amit elmondanak nekem azt azonnal meg is jegyzem.
Elég goromba és ravasz vagyok. Elég jól kihasználom az embereket. Mivel nem kis varázserővel bírok szoktam szívatni a népet, amit én nagyon élvezek. Nagyon gyorsan fel tudnak húzni, de van aki ilyen gyorsan le is tud nyugtatni.
Van pár ember akinek nagyon más vagyok, mit amilyen valójában, Vannak akikkel úgy viselkedek mint egy kis angyal mert őket szeretem és nem akarok konfliktust velük. Soha nem alázom meg magamat, nem nyalok be olyan dolgokért amik nagyon kellenek inkább megszerzem a saját módszereimmel.


Staphanie Gold  2ynhqmr
Szőke, hosszú haj, barna szemek és vékony testalkat ez vagyok én. Van egy tetoválás a nyakamon egy csillag jel. Nem jelképez semmit csak annyira tetszett, hogy megcsináltattam.
A bal vállamon van egy kígyó ami a Mardekért jellemzi, a családi "hagyományt".
Általában laza az öltözetem és imádom a divatos cuccokat. Ha kell kiöltözök és szeretek is. A magassarkút sem utasítom vissza, de inkább a kényelmse ruhákra utazok.

Staphanie Gold  Fehwe0
Angliában születtem egy meleg nyári napon. Mindenki azt hiszi, hogy milyen könnyű is nekem varázsló leszármazottakkal. A szüleim szülei is varázslók és boszorkányok, így nekem is örökölnöm kellett ezt a tudást. Nekem nem is volt vele bajom.
5 évesen komoly változáson ment át a családom, ugyanis elköltöztünk egy mások városba ahol megtudtam, hogy mit teveznek nekem a szüleim. Akkor még nem fogtam fel nem érdekelt, hogy milyen iskolába akarnak járatni nagyobb koromban.
Engem is megviselt a költözés, de nagyon sok barátot szereztem magamnak. Ott volt köztük Sam is. Az én legjobb barátom. 10 éves voltam amikor megismertem őt. Akkor még csak egy nagyon egyszerű barátság volt, ami egyre komolyabb lett. Persze nem véletletül ismertem meg. Ez kiderült később. Az ő családja is varázsló család, így gondoltam, hogy a szüleink már nagyon rég óta tervezgették ezt a találkát. Nem tudtam rájuk haragudni. Ezt a tervet akkor mondták el nekem amikor betöltöttem a 15 évemet. Akkor már mondhattam, hogy szerelemes voltam Sambe. Nem tudtam mit érez irántam, de nagyon reméltem, hogy ugyanazt érzi amit én. Továbbra is együtt maradtunk és úgy viselkedtünk mintha csak barátok lennénk, de nem csak barátok voltunk. A nagy igazság az volt, hogy ezt mind a ketten tudtuk, de nem akartuk bevallani egymásnak. A 16 születésnapomon azonban odajött hozzám és elkezdünk komolyan beszélgetni mint két felnőtt ember. Pedig még csak gyerekek voltunk ahhoz, hogy felfogjuk, tényleg nagyon szeretjük egymást. Azon a bulin a bartáságunk átalakult kapcsolattá és azóta is együtt vagyunk. Együtt járunk suliba. Még mindig Annyira szeretem mint régen.
Mivel a szüleink mindenképpen a varászló életet szánták nekünk beirattak a Roxfortbq. Ott kezdtük el komolyabban tanulni a varázslást. Még mindig abban az iskolában tanulunk és egyenlőre nagyon jó dolgunk van.

Staphanie Gold  5ogfsw
Itt bármit megoszthattok karakteretekről, amit máshová nem tudtatok besorolni.
*különleges képesség: Nagyon jó ember ismerő, és nagyon jól tudja maniulálni az emereket.
*amit mindig magammal hordok: Egy kígyókarkötő.

Staphanie Gold  26090f9
Az idő nem volt vészes, de a tömeg igen. Olyannak éreztem magam néha mintha egy akváriumba lennék bezárva egy csomó hallal. Na jó nem ez a legjobb példa rá, de nem tudok jobbat, most csak ennyit tellik tőlem. Nem mintha arról lennék híres, hogy jó a gondolkodásom.
Belegondoltam, hogy milyen is lenne az életem a hisztis mostoha anyám nélkül. A képzeletemben egy tökéletes világban élek, ahol apám csak velem van elfoglalva és nekem veszi meg a legújabb ruhákat és nem a feleségének. Mostanában teljesen elhanyagol. Mindig egyedül kell vásárolni járni, és nincs ott velem senki aki lefikázná ami nekem tetszik. A barátnőimnek jó a stílusa és nem hallom tőlük, hogy ez annyira átlátszó, meg túl kivágott. Szeretek apával vásárolni, most amikor elvesztettem ezt a dolgot észrevettem, hogy milyen jó is volt.
Erre szoktak mondani valamit, de most nem tudom, hogy mit is.
Visszazökkentem a jégre és újra a tonhalas dobozban voltam, de most egyel többen lettünk. Egy srác közelített felém. Először csak néztem, hogy miért közelít. Gondolom, hogy meg akar ismerni, de ki nem. De aztán minnél közelebb jött annál jobban láttam. Sebastian, elég nagy híre van a suliban. Sok kis nyomi fél tőle, meg eléggé szenyó is tud lenni. Bár a srác egész helyes volt de csak ennyi volt.
Elhatároztam, hogy nem leszek bunkó, mint általában, most élvezem az életet és nem gondolok semmire. Még ő sem ronthatja el a napomat, mármint a délutánomat.
- Szia! - mosolyogtam rá.
Szépségem? Ez fura volt pont az ő szájából hallani.
- Gondoltam kijövök egyet korizni a régi emlékek felidézésére. De te? Nem is tudtam, hogy tudsz korizni. - azt, hogy tud az egy kicsit túlzás, de nem olyan rossz. Legalább nem esik el minden mozdulatnál, ahogy itt a legtöbb ember.
Egy lassú zenét raktak be, ami persze tök rossz. Az emberek még ennél is lasabban kezdtek mozogni akkor. Nem az erősségem a várakozás, és a türelem. Azt kivárni, hogy mire vége egy 5 perces szémnalk körbe mentem egyszer a pályán nekem nem megy. Utálom ha valaki totyog előttem.
Egy gyerek viharzott el közöttem és Sebastian között. Kicsit meginogtam és majdem elvesztettem az egyensúlyomat és a jég hideg, csúszós felületén lyukadtam ki. De ez nem történt meg, hála valaminek. Nem tudom miben sikerült megkapaszkodnom, de megúsztam az esését, így piszkos sem lettem.

http://teenage-dream.hungarianforum.net (Evelyn- Sebastian a jégkoripályán)
Vissza az elejére Go down
Stephanie Gold

Stephanie Gold


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Sep. 18.

Staphanie Gold  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Staphanie Gold    Staphanie Gold  I_icon_minitimeHétf. Szept. 19, 2011 1:45 pm

KÉSZ VAN!!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Selene Ravenwood
Admin/ Hollóhátas diák
Admin/ Hollóhátas diák
Selene Ravenwood


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. Jul. 14.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bezárva egy elhagyatott toronyban, ami csak arra vár, hogy megtalálja a herceg és kiszabadítsa onnan.

Staphanie Gold  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Staphanie Gold    Staphanie Gold  I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm

Elvben nem fogadhatnálak el de most megteszem, mivel admin társaim jelenleg elteleportáltak valamerre...

Elfogadom, és ne haragudj, hogy ilyen soká jelentkeztünk!

Jó Játékot!
Vissza az elejére Go down
http://beauxbatons.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





Staphanie Gold  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Staphanie Gold    Staphanie Gold  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Staphanie Gold
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Időnyerő - Három forgatás is elég' :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Elfogadásra váró előtörténetek-
Ugrás: