Időnyerő - Három forgatás is elég'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
~ Üres terem ~ I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
~ Üres terem ~ I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
~ Üres terem ~ I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
~ Üres terem ~ I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
~ Üres terem ~ I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
~ Üres terem ~ I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
~ Üres terem ~ I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
~ Üres terem ~ I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
~ Üres terem ~ I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 6:10 am-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes
~ Üres terem ~ I_vote_lcap~ Üres terem ~ I_voting_bar~ Üres terem ~ I_vote_rcap 
Alexis Cooper
~ Üres terem ~ I_vote_lcap~ Üres terem ~ I_voting_bar~ Üres terem ~ I_vote_rcap 
Lucia Develope
~ Üres terem ~ I_vote_lcap~ Üres terem ~ I_voting_bar~ Üres terem ~ I_vote_rcap 
Sienna McAllister
~ Üres terem ~ I_vote_lcap~ Üres terem ~ I_voting_bar~ Üres terem ~ I_vote_rcap 
Charlus Potter
~ Üres terem ~ I_vote_lcap~ Üres terem ~ I_voting_bar~ Üres terem ~ I_vote_rcap 
Admin
~ Üres terem ~ I_vote_lcap~ Üres terem ~ I_voting_bar~ Üres terem ~ I_vote_rcap 
Dorea Black
~ Üres terem ~ I_vote_lcap~ Üres terem ~ I_voting_bar~ Üres terem ~ I_vote_rcap 
Aaron Snow
~ Üres terem ~ I_vote_lcap~ Üres terem ~ I_voting_bar~ Üres terem ~ I_vote_rcap 
Heather Finnigan
~ Üres terem ~ I_vote_lcap~ Üres terem ~ I_voting_bar~ Üres terem ~ I_vote_rcap 
Wallace Williams
~ Üres terem ~ I_vote_lcap~ Üres terem ~ I_voting_bar~ Üres terem ~ I_vote_rcap 

 

 ~ Üres terem ~

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 6:16 pm

~ Luu ~


Végre megtört a jég és Lu is elnevette magát. Ez jó jel, mert nem tudom, hogy mihez kezdtem volna, ha nem teszi meg. Még nagyobb poénokat benyogni? Valószínűleg... Vagy esetleg térden csúszva könyörögni? Nem hiszem.
- Három gurkó. - elgondolkodom és közben elmosolyodom. - Rendben van, három gurkó rendel.
Elmosolyodom, mert a kezdeti dühöm végleg elpárolgott. Most már tényleg semmi nem ronthatja el a kedvem. Még ha összefutok Malfoyjal, az sem.
- Szúnyogok. - elfintorodom. - Engem szeretnek, úgyhogy benne vagyok.
Már csak azt veszem észre, hogy Lu megfogja a kezemet és elkezd húzni a kastély felé. Illetve futunk a kastély felé. Nem egy ember bámul meg minket, de ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor marhára nem érdekel. Az egyik mardekáros csapat felé, akik mellett elhaladunk, még lazán nyelvet is öltök. Meg sem állunk a... 6. emelet?! Azta, az szép teljesítmény. Benyitok egy üres terembe, azután elengedve a kezét az ablakhoz lépek. Ott kissé leporolom a párkányt és felülök rá.
- Tömegmentes terem. - mosolyom hatalmasra szélesedik. - És most?
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 7:03 pm

.:Lace:.

Mikor felértünk, senki sem volt a szobában. Nem úgy terveztem, hogy a hatodikra szaladunk fel, de szerencsénkre a lépcsők pont úgy mozogtak, hogy felérjünk. Bezzeg amikor órára kell menni...akkor ellenünk vannak.
Tényleg senki nem volt a szobában, ahogy számítottam rá.
-Hmm vajon mit is lehetne... - gondolkodtam el hangosan. Számat harapdáltam, szokásom amikor gondolkodom. Közben becsuktam az ajtót, majd a fiúhoz sétáltam. Kezeimet a két térdére raktam. Ujjaimmal a lábán dobogtattam.
-Hmm, neked eszedbe jut valami? - néztem rá kíváncsi szemekkel, ha nem akkor reménytelenek vagyunk. Akkor már csak a pálca gyakorlatok maradtak. Legalább segít nekem felkészülni.
-Tényleg eszembe jutott valami. - csapom össze a két tenyerem. Mosoly suhan át az arcomon.
-Gondolom ismered Heather Finnigan-t. Mit is gondol róla a két perccel fiatalabb öcséd? - nevettem. Rég láttam, hogy hogyan néz rá, csak lehet, hogy rosszul láttam. Meg kell róla bizonyosodnom.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 3:14 pm

~ Luu ~


Semmi tömeg, csak mi ketten. Élvezem, ahogyan a nap utolsó sugarai sütik a hátamat. Mit csináljunk... Elég sok minden jutott eszembe. Miközben én a fejemet törtem, ő odajött hozzám és a lábaimra tette a kezét. Gondolkoztam azon, hogy megfogom, de a vége az lett, hogy az öcsém és Heather Finnigan esetén elkezdtem nevetni. Furcsán nézhettem ki, az tuti.
- Hát, nem is tudom, hogy kiadjak egy ilyen hétpecsétes titkot. - vigyorogtam pimaszul. - Hmm... gondolkodom rajta.
Néha olyan izé tudok lenni másokkal. Ismételten elnevettem magamat, lefogtam a lábaimon doboló kezét, majd fújtattam egyet.
- Na jó... - na, mintha annyira kellett volna yőtködni engem. - Nyílt titok, hogy az én drága öcsém fülig bele van zúgva. Csak a fél iskola tud róla. De a Hollóhát biztos, a Hugrabugosok részéről nem tudom, hogy mi van.
Csak az igazat. Foggalmam sincs, hogy Heather hogyan reagál Wen állandó bámulására. Csak azt nem értem, hogy miért nem hívja el randira.
- Amúgy... - ekkor jut eszembe valami. - Neked véletlenül nem barátosnőd Heather Finnigan?
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 5:45 pm

.:Lace:.


Miután felértünk a hatodikra, megtaláltuk az üres termet, nem tudtuk, hogy mit csináljunk. Mindketten gondolkodóba estünk, amikor, eszembe jutott valami kis érdekesség.
-Csak a fél?! - nevettem. - Hidd el a Hugrabug-ban is erről szólnak a dolgok, és ha valaki elszólja magát a Griffendélben már csak a Mardekár marad. - nevettem. Igaz, csak én tudom magam elszólni, de Heather miatt, nem fogom meg tenni.
-De az enyém...szerinted miért kérdezem? Heather, is ugyanúgy néz rá. Jhaj, te már nem is emlékszel amikor mi találkoztunk? - kérdeztem, miközben visszaemlékeztem. Lehet, hogy rosszul emlékszem, de a nagyteremben neki rohantam egy nagy kupac könyvvel, amikor valamelyik csíntevése közben. Azóta fülig pirulok, ha ez az eszembe jut.
Az is egy tanulós nap volt, Bájitaltanból volt egy felelet, vagy gyakorlat vagy valami, én meg a nagyteremben tanultam. Sietnem kellett mert közben elkéstem a klubhelyiségből, találkozó volt.
-Na, hogy is volt? - nevettem tovább, közben kissé rátámaszkodtam a kezemmel a fiú térdeire.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 6:37 pm

~ Luu ~


- A Mardekárnak aztán sok köze van mások dolgaihoz... - morgom, de aztán ismételten mosolyogni kezdek. - Honnan tudod, hogy a Hugrabugban mit beszélnek? Csak nem források?
Lace, túl kíváncsi vagy az egyszer biztos... De akkor is, na... A Hugrabugban elég kevés ismerősöm van.
- Csak kérdeztem. - vontam meg mosolyogva a vállamat, amikor előkerült a megismerkedésünk. - Már hogyne emlékeznék?
Emlékszem, persze, hogy emlékszem. A Nagyteremben egy mardekárost lógattam föl az álmennyezetre, amikor ő belém futott. Mindeközben ő szépen rátámaszkodik a térdeimre és ezzel tökéletesen sarokba szorít.
- Te most direkt szorítasz sarokba? - vonom fel az egyik szemöldökömet. - Igen, éppen kedvenc hobbimnak hódolván mardekárost szadiztam, amikor te lerohantál egy nagy kupac sajtótermékkel és a Bájitaltan haladóknak egy példánya kecsesen a lábamon landolt.
Piszkos dolog volt ezt így előhozni, azt em tagadom, de ez van. Egy kissé közelebb hajolok és most én kérdezek.
- És te arra, amikor összejöttünk?
Banyek, akkor totál hülyét csináltam magamból, de... senki sem lehet tökéletes.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:28 pm

.:Lace:.


-Igen vannak forrásaim, szerinted mire nem jó a kapcsolat építés és a bagoly tanítás? - kérdeztem ördögi mosollyal. Sokszor volt úgy, hogy beszéltem pár Hugrással, Jack-kel ésHeather-rel. Legtöbbször ők mondják mi folyik ott. A források legjobb alapja a kapcsolat ápolás...
-Sarokba szorítani, áhh dehogy, csak kíváncsi vagyok, hogy jó-e a memóriád. - mosolygok tovább. A szadizós kijelentésre elkomolyodik a szemem is. Jól tudja, hogy szeretem, amikor viccelődik, de azt mindig utáltam, hogy félig bajba keveri magát.
-Nah Lumpsluck feladta a leckét. Tehetek én róla, hogy még késésben is voltam? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Még is én szívtam meg, amikor ötödéves voltam, és megkaptuk tanárnak Horatius Lumpsluck-ot, sohasem szeretett.
Hirtelen közel hajolt hozzám, még kissé meg is ijedtem a váratlan mozdulattól. Homlokunk összeért a szemét néztem miközben kérdezett.
-Negyedik emelet, az erkélyen, ahonnan gyönyörű kilátás volt. Nem úgy volt, hogy nekem kiadták a górgós feladatokat, te meg ott lettél persze véletlenül? Világosíts fel ha nem így volt, aztán közelebb jöttél, majd közelebb, és végül... - nem fejeztem be a mondatomat, inkább megcsókoltam. Úgy egy perc után megszakítottam, kissé elhúzódtam, kíváncsian néztem rá.
-Hogy is kerültél te a negyedikre amikor még a kövezett udvaron láttalak utoljára? - néztem rá kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 9:28 pm

~ Luu ~

- Jack? Nem ő az a srác, akiről azt mesélik, hogy a beosztási ceremónián elperecelt? - sztorikat hallani, bár a nagy része a mardekárosoktól érkezik, akik... hát nem valami megbízható forrás. - Igen, Heathert ismerem, de én Aaronnol szoktam még beszélgetni.
Azért én is ismerek egy-két embert.
- Lumpsluck miatt meg nem kell bosszantani magadat. - válaszoltam neki nevetve. - Az öreg Slucki kissé... hmm... lökött.
Jobb szó nem jutott eszembe a bájitaltan tanárra. Nekem sem volt feltétlenül a szívem csücske, de ez van. Mardekáros... Mikor közel hajoltam hozzá, egy pillanatra mintha... nem is tudom... megijedt volna? Semmi vész, szerencsére. Elkezdi mesélni a történetet és végül... az ütő megállt bennem... megcsókolt. Mindig ez van, hogyha ezt csinálja, de nem baj, én viszonoztam a dolgokat. Végül nagy sajnálatomra megszakította és elhajolt tőlem. Nagyot sóhajtottam és megcsóváltam a fejemet.
- Rosszul emlékszel. - széles vigyor az arcomon, most elkaptam. - Mert így volt.
Elkezdek hozzá közeledni, majd megcsókolom. Gonoszkodjunk alapon, csak azért is. Nem sokkal ezután megszakítottam és elgondolkodva válaszoltam neki.
- Nézzük csak... mit kerestem ott? - egy pillanat alatt elpirulok és még a hajam is vörös lesz. - Téged.
Ember, ezt nagyon nehéz volt kinyögni.
- Éppen leléptem mágiatörténetről, mert azt csicseregték a madarak, hogy lyukasórád van.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 10:22 pm

.:Lace:.


-Igen ő az, szegény, milyen volt már amikor több száz gyerek kinvetette...szegény. - sajnáltam ilyen szempontból Jackie-t. Szönyű érzés lehetett, de legalább így is vannak barátai
-A moleszt bagolyos Aaron-ra gondolsz? Látásból ismerem, a baglyot meg közelebbről. - nevettem. Hihetetlen a madár, ha nem lenne ki kéne találni. A fürdős jelenetei mindig akkor voltak, amikor én is bent voltam, de a griffesekhez ritkán jár szerencsénkre.
-Egyszer megmérgezem, de úgy, hogy a szép piros almájába toximérget szivárogtat, de hogy ne érződjön rajta, lefújom a vattacukor illatú parfümömmel. - mondtam félig nevetve félig komolyan. Nem is tudom, az igazgató, hogy tudta föl venni. Tudom, hogy a jó barátja meg minden, de a Lumpis találkozókat ki lehetne törölni, hisz engem zavarnak, bár nem vagyok ott. De akik odamennek vagy a jobb jegyért vagy beszervezte őket Lumpi.
-Rosszul? - kérdeztem a csók után. Hallatlan, lehet, hogy a hajam szőke, de még az Exmemoriam-ot mindig kivédtem...ezen gondolkodva arra eszmélek fel, hogy ő egyre közelebb jön hozzám, végül ajkait az enyémre teszi. A csók elűzi minden eddigi gondolatomat, már túlságosan beleéltem magam amikor vége lett...
-Szóval engem, és még a madarak is hozzád repültek. - nevettem, ahogy fogalmazott, ahogy nézett, ahogy elpirult. Kezemmel beletúrtam immáron szőkéből lett vörös hajába. Nem bírtam neki ellenállni, hisz szép volt, okos, bátor, erős, vicces, még egy kicsit gyerekes is...de őt a magaménak tudhattam.
-Hihetetlen alak vagy ugye tudod? Bár ezért szeretlek. - suttogtam. Az a kis szó is milyen sokat jelenhet, pedig csak kilenc betű, de az egész világon ismerik.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 10:57 pm

~ Luu ~


- Moleszt baglyos Aaron? - nevetnem kellett. - Igen, vele.
Jack... kíváncsi vagyok rá és van egy olyan sanda gyanúm, hogy meg is kérdezem róla Aaront. Aki egy ilyen malőr után is barátkozós típus, azt mindenképpen meg kell ismernem. Lehet, hogy még jó haverok is leszünk.
- Megmérgezni? - fancsali képpel nézek rá. - Annyira azért nem kell... megviccelni hajrá, de megmérgezni? Én mit fogok csinálni szerinted ha te az Azkabanban csücsülsz emiatt?
Csak azért is be kellett szúrni. Tudom, hogy nem gondolta komolyan, de akkor is. Mintha meglepődött volna amikor megcsókoltam, utánna pedig beletúrt a hajamba és jót derült a vörösödésemen, ami nálam elég látványos tud lenni. Ez a metamorfmáguslét hátránya.
- Igen, mondták már. - mosolyodom el. - Én is, azt remélem tudod.
Lassan lecsúsztam a párkányról és nekitámaszkodtam. Nem volt kedvem tovább ott ücsörögni, azután hirtelen beteg gondolatom támadt, amit tett is követett. Óvatosan megragadtam Lu derekát és felraktam a párkányra, ahol eddig én ültem. Büszke voltam magamra, hogy egy ilyen lökött dolgot azonnal véghez is vizek. Kezeimmel a lábai mellé támaszkodtam és egy hatalmas vigyorral és egy fél csukott szemmel néztem rá.
- Gondoltam elfáradtál a sok állásban. - vigyorom még jobban kiszélesedik. - Meg amúgy is... Egy illedelmes férfi nem bír úgy ülni, hogy egy hölgy áll közvetlenül az orra előtt.
Azt az illedelmes fejemet. Helycserés támadás.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 11:18 pm

.:Lane-nek a hajnali virrasztásban:.


Aaron Snow, az a fiú, akinek a nevét mindig lehet hallani, amikor a lányok sikítanak. Nevetnem kell a gondolatól is. Ahogy a bagoly kijön a fürdőből...aztán a szidalmazások Aaronra...jhaj...
-Nem baj, akkor ott fogok csücsülni a rossz fiúkkal, és megtanulok pár trükköt, és pókert fogok velük játszani. De Lumpi nem éli túl ezt az évet garantálom. - olyan elszántsággal mondtam ezt a gondolatot, hogy elnevettem magam. Elég hülyén nézhettem ki. Először félig dühös, most meg nevet...hihetetlen vagyok. -Az Aszkaban meg jó hely lehet, a dementorokat eltekintve. - nevettem. Még nem jártam a tömlöcökben, de azért nem is akarok ott kuksolni.
Hirtelen a párkányon talátam magam. Az ilyen megvalósításoktól rettenek meg a legjobban. Minden olyan váratlanul történik, mire feleszmélek a tettes csak beszél és mosolyog. Perpillanat most is.
-Jót álltam ... magunkért. - hangsúlyoztam az utolsó szót. - Ha már ilyen udvarias az úr, akkor talán meg is ajándékoz valamivel. - mosolyogtam titokzatosan. Reméltem, hogy szőke fejével vette az adást, de ha nem majd én magam teszem meg a lépést.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 3:27 pm

~ Luu ~


- Jah, persze... - jegyzem meg egy szemöldökfelhúzás kíséretében. - Én meg majd törhetem a fejemet, hogy hogyan szöktesselek meg, nem?
Vigyorodtam el a gondolatra.
- Kellemes társaság lennének. - kissé ironikus voltam, de érthető. - Csak éppen az emberből az összes jót kiszívják.
A végén elnevettem magamat, ezt nem bírtam ki. A Dementorokról tanultunk egyet és mást SVK-n. Kellemes lények. Ezzel a hirtelen helycserés támadásommal sikerült jól meglepnem, úgyhogy elkönyvelhetek magamnak egy ismételt sikert.
- Ajándék? - kérdőn pillantok rá. - Mire gondolsz?
Nézzen mindenki szőkének, de most így kapásból tényleg nem jut eszembe, hogy mire gondol. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy elég hülye fejet vághatok itt hirtelen. Van ilyen nálam.


// bocsi a rövid postért, de most több nem sikerült. //
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:07 pm

.:Lace:.


-Azt mondod, hogy nem vagyok elég bátor, eszes, gyors, és meglepő, hogy kiszökjek? - kérdeztem nevetve. Ha a bamba őrséget leszámítjuk, már csak a dementorok vannak, azokon meg nagy nehezen átrágnám magam...gondolom. Egyszer csak sikerülne...
-Én lennék ott az angyalka, és osztogatnám a jóságot. - mosolyogtam és még büszkén is húztam magam. Majd meggyógyítom az áporodott agyúakat, akik megöltek valakit, vagy nem is tudom, felvilágosítom őket...
-Ne vedd sértésnek, de amilyen világos kívülről a fejed, olyan sötét van belül. - nevettem, de nem akartam megbántani. hisz sokszor szoktam mondogatni, hogy a komoly dolgokat lassan fogja fel...majd elkezdtem sorolni, amiket ajándékba kérek.
-Kérnék, egy autót, egy új seprűt, pár ékszert, meg kéne nézetni a zongorámat, jól jönne egy nyaklánc, pár új ruha, de ha itt tartunk akkor....- szünetet tartottam, húztam az időt, új 20 másodperccel később megszólaltam. - beérem veled is. - mosolyogtam ravaszan. Tudtam, utálja ha sokat fecsegek, és a lényeget hagyom utoljára, elé meg kerítek érdektelen dolgokat.
Már esteledett, a napnak már csak pár sugara látszott. Hamarosan takarodó lesz, mi pedig itt maradunk. Egyre jobban szeretem a tömeg nélküli környezetet.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:43 pm

~ Luu ~


- Én azt nem mondtam. - jegyzem meg nevetve. - Csak ez olyan jól hangzott.
Igen, elég jól hangzott, de komolyan.
- Nem sértődöm meg, de attól még kikérem magamnak. - mondom egy kis műsértődést beadva, de utánna ismételten vigyorgok, mint egy jól nevelt tejbetököcske. - Hajaj... Ezekből nem sokat tudnék itt hirtelen előadni, bár egy dolgot mégis...
Kissé ellépek és egy színpadias mozdulattal végigmutatok magamon. Amúgy nem mondhatnám, hogy valami jó színész lennék.
- Magamat. - visszalépek és ismételten letámaszkodom. - De azt akkor, amikor akarod.
Hatalmas vigyort villantok és kinézek a lemenő napra. Hamarosan takarodó és a prefik direkt ki vannak hegyezve ránk, de ez az utolsó dolog, ami most érdekelni tud. Max fellógatom őket, a másik meg... Ismerem a kastélyt, mint a tenyeremet.
- Na, ezért szeretem én az üres termeket. - mondom nevetve. - Senki sincs rajtunk kívül.
Hirtelen ötlettől vezérelve visszaülök mellé a párkányra, még van ott annyi hely. Különben is... Úgy tartja a mondás, hogy sok jó ember kis helyen is elfér. Milyen igaz.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 6:57 pm

.:Lace:.


Egy "na azért" pillantást küldtem társaságom felé. Majd magyarázni kezdett, hogy ő ezeket a dolgokat nem tudja nekem megadni, meg hasonlók.
-Jó megfelelő lesz... -néztem rajta végig majd a felsőtesténél összeszűkült a szemem. - ha az a felső lekerül rólad, vagy ha a szexi talárodban leszel. - nevettem, miközben előrébb hajoltam.
-Amikor akarom...- ízlelgettem a szavakat. Ilyenkor indítom be a fantáziámat, amit több fiókban örzök, vannak szép gondolataim, vagy ott van a "gyilkos elme" nevű mappa sorozat, de van nekem olyan eseményekbe. Nah de elhesegetem a perverz gondolatokat.
Mikor láttam, hogy visszül a párkányra, közelebb húzódtam hozzá, majd a fejemet a vállára hajtottam.
-Most azon gondolkodom, mi lesz velünk 5 év múlva...talán... - gondolataim a rosszabaok jártak, lehet külön leszünk, vagy mégis. Kattogott az agyam. Ilyenkor jönnek az ötletek, a rémek...este...áhh lehet a bogarat éppen Hóborc ültette a fülembe..
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:14 pm

~ Luu ~

- Szexi talár? - nézek rá kérdőn, aztán kajánul elmosolyodom. - Ha akarod, levehetem, mert úgyis olyan meleg van itt.
Gondoltam gonoszkodok vele egy sort, a másik fele pedig az, hogy kíváncsi vagyok a reakciójára.
- Bizony. - mondom.
Ránézek és látom, hogy valamin nagyon töri a fejét. Vajon mi lehet? Van egy-két tippem, de a legtöbbje elég meredek. Mikor felülök mellé ő közelebb jön hozzám és a vállamra hajtja a fejét. Mi lesz velünk öt év múlva? Ezen már én is gondolkodtam, eszembe jutott a jobbik és a rosszabbik lehetőség is. Én a jobbra szavaznék.
- Mi lesz öt év múlva? - mondom ki én is hangosan a kérdést. - Ki tudja... te mit gondolsz?
Kíváncsi lettem, hogy neki mi a véleménye. Ha egy véleményen vagyunk, akkor tudok örülni a fejemnek.
- Egy biztos... - jelentem ki határozottan és egy nagy mosollyal az arcomon. - Most itt vagyunk és együtt vagyunk.
Tényleg ez a lényeg és remélem, hogy ezt ő is tudja.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 1:37 pm

.:Lace:.


-Hóborc miért bűntetsz ezzel a gyerekkel?! - emeblet a plafonra a tekintetem, és vártam valamire, valami csodára, de nem történ semmi. Végül elnevettem magam.
-Ne fáraszd magad, mert akkor el kell vigyelek a gyenkélkedőre, vagy esetleg te viszel engem...lefárasztasz ugye tudod ? - kérdeztem mosolyogva, és ha így folytatja, tényleg a gyengélkedőn leszek.
Furcsa kérdést tettem fel, a jövővel kapcsolatban. Tőle kérdeztem, és tőlem várja a választ. Mondom...furcsa...így belegondolni.
-Talán a dementor csókot fogok kapni, és aztán pókerezni fogok a cella társaimmal, miközben te egy tervet eszelsz ki, hogy megmeneküljek. Lehet, hogy ez fog történni. Vagy épp azon a kviddics meccsen fogok neked szurkolni, ahol az íreket veritek meg. De van mész 1000 lehetőségem, melyiket kéred? - kérdeztem vissza végén, majd meghallgattam, az ő megjegyzését.
-Addig vagyunk itt, amíg nem jönnek a prefektusok, akiket úgy tudom, rád vannak szállva. - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 2:54 pm

~ Luu ~

Fárasztom? Előfordulhat, én már csak ilyen vagyok.
- Hát, ki tudja... Talán elkövettél valamit. - vigyorogtam rá kissé pimaszul. - Lefárasztalak? Azért annyira csak nem... Bár előfordulhat, hogy igen, vagy mégsem?
A vége az lett, hogy a saját hülyeségemen kezdtem el nevetni, igaza van... Tényleg fárasztó vagyok. De csak néha, egyszer-egyszer, esetleg egy kicsit. Ne hazudj magadnak Lace, nagyon fárasztó vagy és most is ilyen hülyeségeken jár az eszed, amikor itt vagy azzal a lánnyal, a neked a legcsinosabb, legokosabb és szeret. Szégyeld magad. Miután letoltam saját magamat, én is komolyabban gondolkoztam tovább.
- Öhh... az első ötletet inkább elvetném... Nem hangzuk valami jól. - válaszoltam, majd elmosolyodtam. - Megverni az íreket Kviddicsben? Ez már annál inkább... De honnan tudod, hogy Kviddicsező leszek?
Elvigyorodtam és olyan fejet vágtam, mintha valami nagy dolgon gondolkodnék.
- Nem is tudom... - végül csak kinyögtem. - Mondjuk Mágiaügyi Miniszter.
Elég hülyén hangzik, méghogy én Mágiaügyi Miniszter...
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 5:34 pm

Megforgattam a szemeimet. Ha az ikrek nem lennének ki kéne őket találni. Bár én mindent meg tennék az ügy érdekében. De amilyen zavar van most a fejében, ami az arcára kiüt, hát, röhögőgörcsöt kapok.
Láttam, hogy ő is elkomolyodik ezek után. Igen szép témát találtam én. Néha olyan hülye ötleteim vannak, pont mint anyámnak. Látszik, hogy gondolkodás terén rá ütöttem.
Lucia máskor a hülye gondolataid tartsd meg magadnak - dohogta belül egy hang.
-Te lettél volna a hős szerelmes, aki meg ment a gonosztól... - nevettem, majd a honnan tudom kijelentésére, leesett állat utánoztam, majd gonosz vigyor ült ki a számra.
-Ismerlek mint a tenyeremet. - mondtam, és felmutattam a kézfejemet. Majd gyorsan megfordítottam, és idegesen mosolyogtam.
-A minisztériumot hagyd rám, de megoszthatom a helyet. - mosolyogtam.
Kintről futás hangja hallatszott. Majd egy kiáltás, azzal, hogy takarodó van. Gondolom épp az első éveseket. Ez azt jelenti drága egyetlen prefektusunk erre tart.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 5:52 pm

- A hős szerelmes, aki megment a gonosztól. - ízlelgettem a kijelentést és elvigyorodtam. - Na, igen... Illene is rám a dolog, ráadásul én vagyok a szőke herceg, már csak egy ló kellene.
Na tessék... előjött az egóm. Mindenesetre ha arról lenne szó, tényleg megmenteném. Ebben biztos vagyok, ha Azkabanból, akkor onnan. Nem nagyon érdekel.
- Hjaj... hát, igen... tényleg ismersz. - néztem rá, majd hozzátettem. - De én is téged.
Lehet benne valami, hogy ismeri a jövőbeli terveimet, bár az igazat megvallva még én magam sem igazán tudom. A pályaválasztásin valószínűleg Flitwick a haját, már ami megmaradt belőle, fogja szálanként kitépkedni, ha bevágom neki a gőzöm nincs fejemet.
- Okké, akkor rádhagyom. - vonom meg mosolyogva a vállamat. - Akkor te leszel a Mágiaügyi Miniszter.
Vigyorgásomat emberek lépteinek a zaja és kiabálás változtatja meg fancsali fintorrá. A prefik már megkezdték volna a hajtóvadászatot?
- Nocsak. - mondom ki hangosan. - Megjöttek a prefik... Hajtják a népet.
Hogy ezeknek se legyen jobb dolguk... Leugrottam Lu mellől és ugyanúgy a lábai mellé támaszkodtam, mint nemrég. Egész közelebb hajoltam hozzá, pont annyira, hogy hallja a suttogásomat. Piszok dolog, de ezzel sarokba szorítottam.
- Talán zavarnak? - kérdeztem vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 7:01 am

:.Lace.:


-Mondtam, át varázsolom a seprűd, de ahogy te is, a ló nem repül, ergo a játékban sem lennél jó. - magyaráztam gondolatmenetemet, közben próbáltam visszatartani elő törő nevetésemet.
-Egyik kedvenc szenvedélyed a sport, de a másikat nem tudom. - vágtam gondolkodó arcot, majd eljutott agyamig az a mondata, hogy ismer engem.
-Valóban? - kérdően néztem rá, kíváncsi voltam, hogy mit válaszol. Legyintettem a Mágiaügyi Minisztériumra, úgy is az Abszol útra megyek.
Valóban a prefektusok voltak...Újabb utasítás, hogy menjünk a hálótermünkbe. Néha ki vagyok ezektől, főleg a Denem fajtától, eltűnhetne egyszer egy alkalommal, hogy ne zavarja a diákokat.
Lace előttem termett, és elzárta előlem az utat...nem volt menekülés.
-Wallace Williams, nem félek tőlük, csak szép lenne ha a Griffendél úgy indulna neki, hogy tanév kezdés előtt, már kap 10 pont levonást miattam. - néztem a szemébe és próbáltam kiszabadulni de nem sikerült.
-Szóval itt akarsz tartani? - vontam fel a szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 7:40 pm

~ Luu ~

- Valóban. - válaszoltam neki egy vigyorral.
Elmondhatom magamról, hogy nem csak ő ismer engem, de én is ismerem őt. Tény, ami tény, eléállni nem volt egy udvarias dolog, bár az is igaz, hogy nem akartam, hogy elmenjen. Nem akartam belekeverni valami bajba, de elengedni sem akartam. Teljesen sarokba szorítva ült ott előttem a párkányon, én meg egyre közelebb hajoltam hozzá. Végül úgy döntöttem, hogy csak még egy pillanat és megszüntettem a közöttünk lévő távolságot. Nem sokáig tartott, mert hamar megszakítottam a csókot, de nem távolodtam el tőle túlságosan.
- Igazad van. - suttogtam. - Nem akarlak bajba keverni.
Sóhajtottam egyet, adtam a szájára egy puszit és a párkány melletti falnak támasztottam a hátamat. A fene egye a prefiket meg a szabályzatot. Miért kell olyen vackokak kitalálni?
- Nem, nem foglak akaratodon kívül itt tartani. - feleltem neki egy halovány mosoly közepette.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 11:03 am

.:Lace:.


-Nem tetszik ez nekem, ide még nem jöttek be. - suttogtam, majd leugrottam a párkányról, és Lace elé sétáltam. Kis ideig bámultam, majd közelebb léptem hozzá. Ujjaimmal elkezdtem körözni a mellkasán, ami annyira kivolt dolgozva és....
Lu szállj le a földre, mert még elveszted az agyad. Vagy szépen elfolyik és nem lesz semmi a tanulásra. - szólalt meg bennem a józanul gondolkodó eszem ismét. Néha már utáltam ezeket tudathasadásos emberkéket a fejemben...egyik sznob, másik gonosz, a harmadik egy szentfazék...hihetetlen, hogy ilyen baj van a fejemben.
-Csendes vagy. Csak nem elgondolkodott az ikrek komolyabb fele? - kérdeztem mosolyogva. Tény és való Lace volt az aki tanult, öccséről ez nem volt elmondható. Igaz, hogy mindketten egyformák voltak, de simán viszályt lehetett szítani kettőjük között, ha valaki többre becsülte valamelyikőjüket.
Válaszára várva, tovább köröztem a mellkasán.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm

~ Luu ~

Lu leszállt a párkányról és én egy pillanatig teljesen azt hittem, hogy távozni akar. Sóhajtottam egyet és a kezeimet zsebre vágtam. Kellemes csalódásként ért, amikor elém sétált. Kissé felvontam a szemöldökömet.
- Komolyabb? - kérdeztem vigyorogva, majd zsebeimből kivéve a kezeimet átöleltem a derekát. - És az okosabb, a helyesebb, a viccesebb és... kihagytam valamit?
Elnevettem magamat. Apropó, min is agyaltam éppen az imént? Őőő... azt tudom, hogy volt valami minimális köze a prefikhez, meg egy kis adag dühöngésnek. Jah, persze... meg is van.
- Csak éppen azon gondolkodom, hogy a prefik jó részének nincs magánéletük. Úgy értem jobb dolguk nincs, mint az embereket hajkurászni és bosszantani az üres termekben levőket a rohangászásukkal. - válaszoltam komoly arccal, majd felvontam az egyik szemöldökömet. - Pofátlan dolog megzavarni az embert, amikor valami olyan dolgot csinál, ami kissé eltér a szürke hétköznapoktól.
Nonszensz... kénytelen vagyok a futás zaját hallgatni.
- Furcsa, hogy nem jöttek be? - kérdeztem, majd elvigyorodtam. - Lehet, hogy kint hagytuk a zavarni tilos, vagy netalán az ajtón be van zárva? Nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





~ Üres terem ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Üres terem ~   ~ Üres terem ~ I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
~ Üres terem ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Üres terem
» Üres terem
» Trófea terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Időnyerő - Három forgatás is elég' :: Roxfort :: 6. emelet-
Ugrás: