Időnyerő - Három forgatás is elég'
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Időnyerő - Három forgatás is elég'

Roxfort az 1950-es években
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Grey's Anatomy - The next doctor generation
~Nézőterek~ I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:36 pm by Jade Shazza Greyback

» The Secert Circle
~Nézőterek~ I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:54 pm by Selene Ravenwood

» Staphanie Gold
~Nézőterek~ I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 4:09 pm by Selene Ravenwood

» A rengeteg széle
~Nézőterek~ I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:42 pm by Holly Lea Hudson

» the best deceptions
~Nézőterek~ I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 7:07 pm by Alaricus Carrow

» • • Twilight Diaries
~Nézőterek~ I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 3:07 pm by Hannah McCartney

» ~ Üres terem ~
~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 7:27 pm by Wallace Williams

» Mystic Falls-i vámpír legenda
~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 8:21 am by Vendég

» Barbara Ennvol
~Nézőterek~ I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:33 pm by Alexis Cooper

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 6:10 am-kor volt itt.
Top posters
Celestyna J. Maes
~Nézőterek~ I_vote_lcap~Nézőterek~ I_voting_bar~Nézőterek~ I_vote_rcap 
Alexis Cooper
~Nézőterek~ I_vote_lcap~Nézőterek~ I_voting_bar~Nézőterek~ I_vote_rcap 
Lucia Develope
~Nézőterek~ I_vote_lcap~Nézőterek~ I_voting_bar~Nézőterek~ I_vote_rcap 
Sienna McAllister
~Nézőterek~ I_vote_lcap~Nézőterek~ I_voting_bar~Nézőterek~ I_vote_rcap 
Charlus Potter
~Nézőterek~ I_vote_lcap~Nézőterek~ I_voting_bar~Nézőterek~ I_vote_rcap 
Admin
~Nézőterek~ I_vote_lcap~Nézőterek~ I_voting_bar~Nézőterek~ I_vote_rcap 
Dorea Black
~Nézőterek~ I_vote_lcap~Nézőterek~ I_voting_bar~Nézőterek~ I_vote_rcap 
Aaron Snow
~Nézőterek~ I_vote_lcap~Nézőterek~ I_voting_bar~Nézőterek~ I_vote_rcap 
Heather Finnigan
~Nézőterek~ I_vote_lcap~Nézőterek~ I_voting_bar~Nézőterek~ I_vote_rcap 
Wallace Williams
~Nézőterek~ I_vote_lcap~Nézőterek~ I_voting_bar~Nézőterek~ I_vote_rcap 

 

 ~Nézőterek~

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alexis Cooper
Admin/Mardekáros diák
Admin/Mardekáros diák
Alexis Cooper


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2011. Jul. 14.
Tartózkodási hely : Roxfort; Mardekár

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 4:16 pm

...
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 7:52 am

.:Lace:.


Mai napomat a klubhelyiségben kezdtem. Mindenki bent volt. Pár ember sakkozott, vagy a könyveket bújta. Pár lánnyal beszédbe elegyedtem, aztán nem bírtam tovább a zsibongást, amit az első évesek csaptak. Éppen péppé készültem egymást átkozni. Hóborcra mondom, ha így folytatják, nem lesznek első éves griffesek.
Amint mondtam, kimentem a teremből, és a titkos átjárókon keresztül, a kviddics pálya felé igyekeztem. Épp a Hollóhátasok edzettek, szerencsém volt, nem is sokat kellett várni, mire végre legyen. Tekintetemmel Lace-t kerestem, pár perc elteltével meg is pillantottam. Óvatosan leosontam a kijárat fele, épp a háta mögé, és rátettem a kezemet a szemeire.
-Na ki vagyok? - kérdeztem, hangomból érezni lehetett a mosolygást. Biztosra vettem, hogy nem Wendel-t fogtam le, attól függetlenül, hogy ikrek, én meg persze barátnőm Heather megtudjuk őket különböztetni.
Két módszerem van: Lace-nek változhat a haj színe, láttam már párszor amikor velem volt, Wen-t pedig önmaga dicsőítéséről lehet megállapítani. Náluk ez szokott lenni a legfőbb veszekedési téma lenni. Amit van aki örömmel, én pedig szemforgatással nézek.
-Milyen volt a mai edzés? - tettem fel a második kérdésem. A többiek már bementek az öltözőbe, így kettesben voltunk.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 8:06 am

~ Luu ~


Lassan leszálltam a seprűmről, majd a mélyen tisztelt csapatkapitány parancsára befogtam mind a két gurkót. A befogás mondjuk elég erős szó rá, mert inkább bebírkóztam.
- Na, hurrá... - elfeküdtem a földön és közben hallgattam, ahogyan a labdák csörgetik a láncaikat és majdnem kiugranak a dobozból. - Egyetek mardekárost.
Ezzel az utolsó megjegyzéssel rárúgtam a láda fedelét és bevittem a szertár szerű helységbe. A seprűmet persze kint hagytam és annyi eszem természetesen nem volt, hogy egy gyors Invitoval megoldjam a dolgot, inkább kitrappoltam érte. Éppen készültem valamit morogni, amikor valaki orvul a hátam mögé settenkedett és befogta a szemeimet. Hát már a 190 centim sem véd meg az ilyenektől?! Kiderült, hogy Lu az, én meg egy gyors mozdulattal lekaptam a szemeimről a kezét. Hirtelen ötlettől vezérelve én csináltam meg vele ugyanezt.
- Na és én ki vagyok? - kérdeztem egy hatalmas vigyorral az arcomon. - Én most én vagyok, vagy esetleg én vagyok? Hmm... fogós kérdés.
Nem nagyon bírtam tovább és elnevettem magamat... néha olyan hülyeségeket tudok kitalálni, hogy az már fáj. Komolyan, még néha magamnak is .
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 8:45 am

.:Lace:.



Támadásom tökéletes volt, már senki sem volt a közelben. Még az öccse sem. Így volt tökéletes az egész. Feladta nekem a leckét, hisz visszatámadott, és én kis 167 cm-mel, eltörpültem mellette. Könnyedén lefogta szemeimet. Átkoztam magam, hogy kicsi vagyok, nem csak korban, de még méretben is.
-Az ikrek azon fele vagy, aki nem mondta az első mondatában, hogy én jobb képűbb vagyok mint a testvérem, szóval te nem lehetsz más, mint az én egyetlen és pótolhatatlan Wallace Williams-em. Ergo az idősebb. - mosolyogtam, kezét lefejtettem a szemem,-ről, lábujjhegyre álltam, majd puszit nyomtam a szájára.
-Lace te nőttél? Még mindig nem érlek el. - nevettem, és szó szerint felnéztem rá. De fel is néztem rá. Kiváló terelő, tanuló, és barát, meg több mint barát. De ha arról beszélünk, hogy ikrek, egyből az jut az hogy mindenki összekeveri őket. Ez akkor jó, ha egy feleltnél a másik megy ki a szólított helyett. De én legalább meg tudom őket különböztetni.
-Van valami terved mára? Vagy talán megint meg akartok viccelni valakit? - a gondolattól is nevetnem kellett. Hát amiket ők műveltek az művészet. Nincs olyan nap, amikor nem hallanák olyat: A Williams ikrek már megint rosszban sántikálnak.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 9:24 am

~ Luu ~


Lu jött, látott és azzal a lendülettel le is támadott. Na, félreértés ne essék, nekem csak jó.
- Hát, igen... az egyetlen és utánozhatatlan. - szólaltam meg vigyorogva. - Komolyan mondom, csodállak érte, hogy meg tudsz minket különböztetni.
Ez nem vicc! Nagyon kevesen vannak és még a saját anyánkat is meg tudjuk téveszteni az ilyen műveleteinkkel. Szerintem drága ősöm amikor kicsik voltunk, a ruhánkba hímezte a nevünket... Kitelik tőle.
- Nőni? - kihívóan elmosolyodok. - Szerintem te mentél össze. Bár nekem így vagy jó.
Igen, igen és igen! Magas vagyok és büszke vagyok rá. Viccet félretéve, jó dolog az emberek fölé magasodni, főleg egyes emberek fölé.
- Egyenlőre nincs senki tervbe véve, de ha tudsz valakit, akire ráférne, szívesen megteszem. - lenne egy kett, de egy pillanatra megszagolom a ruhámat és elfintorodom. - Egy zuhanyon kívül eddig semmi. Olyan szagot árasztok, hogy Dömpi könyörögne a receptjéért. Már pedig az nagy szó.
Egy durva edzés után mégis mi a fenét várok magamtól? Előkapom a pálcám, magamra irányítom és kimondok egy Suvickust... Próba szerencse.
- Egy fokkal emberibb. - húzom el a számat és újra Luhoz fordulok. - És, te terveztél valamit mára?
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 10:24 am

.:Lace:.


Kicsi, gyors és meglepő. Ez lennék én, Lucia. Most épp megleptem egy nagyon közeli ismerősömet.
-Miért ne tudnálak megkülönböztetni? Egyszerű, ha boldog vagy akkor szőkébb a hajad, mint per pillanat. És te nem jössz a jó képűségeddel. - nevettem. Wen volt az aki legtöbbször mondta, bár ugyanolyanok voltak, nekem még is az idősebb kellett.
-Biztos nem mentem össze, a ruhám még mindig jó rám. - néztem végig magamon, egy rövis farmer nadrág, fekete topp, egy vörös boleróval. A vörös elengedhetetlen színem lett.
Elnevetem magam. Amilyen véleménye van a ruhájáról, komolyan, és az proff is kérne belőle, egy főzethez, meg a görénye. Férfi esszencia, amiből bármilyen varázsital elkészíthető.
-Miért, engem nem zavar, mit is szoktak mondani...férfi szagod van. - nevettem tovább. Olyan egyszerűen megoldja a dolgokat. Egy egyszerű bűbájjal. Mint már mondtam neki is, engem nem zavart. De adhatok neki, 5 perc zuhanyt.
-Terveztem...azt, hogy meglepem a barátomat, de már megtettem. - mosolygtam kissé titokzatosan. Elmehetnénk a Szárnyas Vadkanba, vagy kettesben eltűnhetnénk az emberek elől...gondolatok sorozata repkedett a fejemben.


A hozzászólást Lucia Develope összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 25, 2011 10:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 10:46 am

~ Luu ~


- Szőkébb vagyok? - felnézek össze-vissza álló hajzatomra és hirtelen rikító vörösre változatom. - Áhh... ez elég brutális. Mintha egy répa lennék.
Valószínűleg tényleg hülyén festhettem, ezért egy gyors fejrázással visszaalakítottam saját hajszínemet, mert valószínűleg Lu sem sétálgatna szívesen egy túlméretezett répával.
- Ha akarod, hangoztathatom, mert végülis helyes pasi vagyok. - jelentem ki egy pimasz kis mosoly közepette. - De, persze javíts ki, ha tévednék.
Nekem is van ám egóm, ha akarom nem is kicsi, de az igaz, hogy nem szoktam olyan gyakran kiengedni, mint Wendel. Szegény már lassan el sem fér a kastélyban.
- Hát, én azért engedelmeddel elrobognék a zuhany alá, mert edzés után nem árt. - ellépek mellőle, de félúton megfordulok. - Sietek és... hopp... valmit elfelejtettem.
Visszalépek mellé és én is nyomok a szájára egy puszit, azután hatalmas léptekkel elindulok a zuhanyzó felé. Olyan öt perc után frissen, finom illatúan és tiszta ruhában lépek ki az öltözőből.
- Na, hiányoztam? - kérdezem vigyorogva. - Szóval, merre szeretnél menni? Gondolom nincs kedved egy kviddics pályán álldogálni. Lemehetünk Roxmortsba is, vagy maradhatunk a kastélynál.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 12:00 pm

.:Lace:.


-Kis vörös. - mosolyogtam. Lace-nek minden hajszín jól állt. De szőkén jobban szerettem. Úgy nézett ki, mint a szőke herceg, csak nem fehér lovon, hanem fekete seprűn. Bár már mondta, hogy átfesti, javasoltam neki, hogy maradjon, egy lóval nem sokat kezdene egy meccsen.
-Szerinted itt állnék, és barátomnak tartanálak, ha nem lennék helyes? - tettem fel a kérdést. Jhaj, hogy nekem ebbe a fiúba kellett belehabarodnom, főleg az ikerbe. Látszik, hogy szőke vagyok...de hát ő is szőke.
-Igen tartozol. - ahogy megkaptam a mini csókot, egyből szem elől vesztettem. Öt percet vártam, addig pár követ lebegtettem. Gyakorlás az RBF-re. Úgy ebben az évben gyakorolunk rá.
Időközben Wall visszatért, elmélyesztettem a rózsafát a cipőmbe. Még jó, hogy hosszú szárú volt.
-Azt hittem elkapott Hóborc, és bezárt a zuhanyzóba. - nevetve visszamosolygatm rá. Pár másodpercig elgodnolkodtam, hova mehetnénk, volt pár hely a fejemben, de most hagytam hogy ő válasszon.
-Tömegbe vagy kettesben legyünk? - számba haraptam a kérdés után-
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 12:27 pm

~ Luu ~


- Varázsolgatunk, varázsolgatunk? - kérdezem, mikor észreveszem a cipőben helyet foglaló pálcát. - Látom nem unatkoztál, amíg én elmentem.
Nos, igen, a szőke herceg visszatért és büszkén jelenti, hogy friss, üde és illatozik. Na, igen... nézzünk már ki valahogy.
- Hóborc? Kevés ő hozzám. - legyintek nevetve a zuhanyzóba zárás miatt. - Maximum neki van félnivalója tőlem... Van egy-két módszerem, amivel salátát tudnék belőle gyártani, de amúgy egész jó haverok vagyunk. Ha mardekárost kell szadizni, akkor ő mindig kapóra jön.
Na, ilyenkor nem tudom, vagy legalábbis nem vagyok biztos benne, hogy a Süveg nem tévedett-e. Valószínűleg kínjában nem tudta, hogy hová és merre, ezért pakolt engem a Hollóhátba. Az ember, aki képes volt megingatni a Süveget, én vagyok. Sátáni kacaj, persze szépen magunkban.
- Ha nagyon őszinte akarok lenni, márpedig én mindig az vagyok, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy tömegundorom van most. - válaszolok egy kis mosoly közepette. - Erre csendes magányomban a zuhanyzóban jöttem rá.
Zseniális, ennél nagyobb baromságot már nem is mondhattam volna.
- Van ötleted, hogy hol tölthetnék el ezt a csodaszép napot?
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 3:34 pm

.:Lace:.

RBF, a diákok egyik legnagyobb félelme. Ha belegondolok, a következő tanévben, csak erre fogunk tanulni. A sok értetlennel, előre unatkozom.
-Három betű Wallace: RBF. - hatás kedvéért, kezem orra elé raktam, minden egyes betűnél kinyújtottam az egyik ujjam. Ő neki könnyű, mindenből jó, azért én a mugli ismeretet utáltam a legjobban. Muglik között éltem, az iskolájukban is tanultam, és teljesen mást tanítottak. Nekik olyan furcsa volt, hogy tűvel és cérnával varrják össze a sebeket...a fél családomnak ez szokásos.
-Haverok Hóborccal? Vigyázz az ilyen kijelentéssel, még a végén egy meccsen szépen lerepít a seprűdről. Amúgy a Mardekárosok szadista és könyörületlen kínzásában most az egyszer egyet értek. Ne tudd meg mit tett Malfoy... - hunytam le a szemeimet. Borzalmas volt, a nagyképű kígyó a női mosdóban.
Bár azt mondtam, hogy ne kérdezze, biztos voltam benne, hogy meg akarja tudni. Utánna egyből fog Derrickhez csörtetni, hogy lila foltokat rajzoljon rá az öklével.
-Szóval tömeg iszony? Ha most gonosz lennék, azt mondanám, hogy a Szárnyas Vadkanba menjünk, ilyenkor vannak a legtöbben. De...- szünetet tartottam. Kifújtam magam. - akkor menjünk csöndesebb helyre mint a...asszem a első emeleten van egy üres terem. - hangsúlyoztam az "üres" szó.
-Szóval mehetünk is. - mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 3:57 pm

~ Luu ~


RBF, RBF, RBF... más néven Rendes Bűbájos Fokozat. Ezzel a három szóval, de pusztán csak a kezdőbetűkkel is ölni lehet.
- Nee, csak ezt a három betűt ne... - kezdtem neki egy műhisztinek, bár ez valódi is lehetett volna, mert már enyhén idegtépő volt a dolog. - Flitwick is folyton ezzel szekálja a jónépet, de azt nem veszi észre, hogy ezzel csak rosszat csinál. Múltkor is az egyik csaj kifeküdt, amikor a mini tanerő erről kezdett el szentbeszédet mondani.
Kedvenc házvezetőm alól ilyenkor, úgy, de úgy kihúznám a könyveket. Akkor talán mással is foglalkozna. Talán, bár amilyen fanatikus. Kétlem.
- Hóborcot sem sűrűn lehet kint látni a kastélyból... meccsek alatt, nos akkor inkább odabent rongál. - húzom el a számat és a jobb napokat is látott Hollóhát torony előtti folyosóra gondolok. - Pusztíthat kedvére, mert senki nem akadályozza meg benne.
Jah, ha viszont törni-zúzni kell, abban Hóborc barátunk az abszolút favorit. Pláne ha mardekárosokat kell szívatni, apropó... Mi van Malfoyjal?
- Szóval mi is van Malfoyjal? - arcom hirtelen elkomorul, a hajam besötétedik, én magam meg összefonom a karjaimat a mellkasom előtt. - Mit csinált?
Ajjaj... kezdek dühös lenni, még az üres term sem tud elmozdítani a helyemről. Amúgy is esedékes volt már, hogy beverjem a képét, de nagyon úgy fest, hogy ez előbb fog bekövetkezni, mint gondoltam.
- Most már kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 4:16 pm

.:Lace:.



-Jah a mini tanerő. - húzom el a számat. A tanár pici, de a hangja nagy. Ő nála legalább nagynak érzi magát az ember, erre minket szívat, és a RBF szentírásól papol. Inkább hallgatom Pitont négy bájitaltanon keresztül, de Flitwick-et soha...
-Törni, zúzni, majd elhúzni...Hóborc a közkedvelt randalírozó. - mosolyogtam. De egy pillanat, én most jó kedvemben vagyok, és képes vagyok letörni ezt, eszembe jutott Malfoy. Az a piszkos perverz...áhh dühöngeni is kár érte.
-Hé jól a áll a fekete haj. - mondtam kissé idegesen. Nem szerettem ha dühös, de ezt is magamnak köszönhetem. Lucia pro vagy, felhúztad a barátod, tegyél még rá egy lapáttal és mond el mi történt. Ezek a szavak hangoztak a fejemben. Nem tudtam, hogy is kezdjem, ilyenkor szó szerint féltem Lace szemébe nézni. Nem elég, hogy a haja változik, de még a tekintete is éget, pedig nem is nézek bele.
Lehajtottam a fejem a földet bámultam, nem tudtam eldönteni, hogy hogy mondjam el, igaz, hogy nem történt semmit, mégis félek a következményektől. Ha megveri, büntető munkát kap, vagy rosszabb, kirúgják. És én egyiket sem akartam. Ideges voltam, kissé remegtem is ez meglátszott.
Nah Lu, ezt tökéletesen megcsináltad...
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 4:33 pm

~ Luu ~


Morcos hangulat... ember, de utálok dühös lenni, de ha egyszer valami felbosszant, akkor ne várjon tőlem a világ túl sok jót. Tekintetemet Luéba fúrtam és próbáltam szugerálni, hogy árulja el végre. Vettem egy mély levegőt, majd lassan kifújtam azt. A hajamra tett megjegyzését szépen eleresztettem a fülem mellett, talán nem is elítélendő módon. Kíváncsi voltam, hogy meddig bírja állni a tekintetemet. Nem sokáig. Valamit titkol, de mi lehet az? Dühös voltam, mert foggalmam sem volt, hogy mit csinálhatott Malfoy, amit ennyure ne merne nekem elárulni.
- Mit csinált? - kérdeztem szinte színtelen hangon, ami nagy művészet, ha az ember bomba módjára robbanni akar. - Talán bántott?
Ha ez kiderül, én tutira kicsinálom azt az aranyvérű hernyót. Megetetem Hagrid valamelyik vackával, vagy kérek az öreg Lumpitól egy nagy adag mérget. Mit kérek, egyszerűen csak lenyúlom. Mindenesetre Malfoynak annyi.
- Szóval? - a hangom már egy fokkal nyugodtabb volt, mint nem sokkal ez előtt. - Akkor gondolom hiába várom, hogy mit csinált.
Ismételten sóhajtottam egyet és levettem róla a tekintetemet. Ekkor jött az isteni szikra.
- Vagy talán... - kezdtem bele. - Attól tartasz, hogy kis pormacskává átkozom?

Van egy olyan érzésem, hogy eltaláltam.
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 4:54 pm

.:Lace:.


Nem szólt semmit. Sőt, inkább felöklelt a tekintetével, persze godnolatban. Nem bírtam állni a tekintetét, most volt dühös igazán. De ezt is én tettem. Kellett nekem jártatni a számat. De utálom magam e miatt.
-Még, hogy porcocává változtatod? Talán kilógatod a Viadukton, vagy felfüggeszted a bagolyház tetejére. - fakadtam ki kissé síró görcsösen. Szememet az övébe fúrtam. - Csak nem akarom, hogy magadat sodord a bajba, ha csak megfojtogatod az a nyavalyást ki is csaphatnak, bár ráférne, - gondolkodtam el. Majd eszembe jutott hol is tartottam. Meg van.. - de a lényeg, nem ő járna rosszul hanem te, és azt nem akarom. - szó szerint neki rohantam a mellkasának. Az utolsó szavakat a ruhájának intéztem. Pár könnycsepp gördült le a szememből, boldogságom elszállt.
-Nem csinált semmit az a szerencsétlen, csak akart, de pofán vágtam. - suttogtam a felsőjébe. Biztos, hogy értette, reméltem meg is nyugodott, részben. Éreztem rajta, hogy a szívverése még mindig több a kelleténél. Csak remélni tudom, hogy nem rúgatja ki magát, mert akkor nem tudom mit teszek vele...
Ráemeltem, még kissé könnyes szememet, vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Wallace Williams
Hollóhátas diák
Hollóhátas diák
Wallace Williams


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 24.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 5:17 pm

~ Luu ~

Dühös voltam az igaz, de azért egy ilyen kirohanást nem vártam volna. Mármint Lutól... Ennyire bolond módon rohannék bele a nagyvilágba? Ahogy szinte sírva dőlt neki a mellkasomnak, egy enyhe bűntudatom támadt. Enyhe? Azért nem annyira enyhe. Vígasztalóan átöleltem a derekát és mélyeket lélegeztem. Éreztem, ahogyan szívverésem lassul, míg végül normális nem lesz. A hajam is lassan kezdett kiszőkülni. Mikor rámemelte még könnyes tekintetét, jobb kezemmel elengedtem a derekát és felemeltem, úgy, mintha esküt tennék. Dehát, most azt is fogok.
- Rendben, rendben. - halványan elmosolyodtam. - Nem fogom megátkozni, kilógatni, fellógatni és a a többi olyan tevékenység, amit megérdemelne.
Nem szoktam megszegni az ígéretemet és nem is most fogom, úgyhogy ha megígértem, akkor be is tartom.
- De egy dolgot nem tilthatsz meg. - válaszoltam, majd egy gonosz kis vigyorféle kúszott az arcomra. - A következő meccset telibe fogom kapni egy gurkóval. Vagy kettővel...
Az utolsó mondatnál már könyörgő szemekkel néztem rá. A vége persze az lett, hogy elnevettem magamat, majd bal kezemmel is elengedve körülnéztem.
- Na... akkor itt álldogálunk, amíg lemegy a nap, vagy... vagy nem tudom. - a végét elfelejtettem, ember... ez ciki. - Szóval, megyünk?
Vissza az elejére Go down
Lucia Develope
Griffendéles diák
Griffendéles diák
Lucia Develope


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2011. Jul. 18.

~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 5:46 pm

.:Lace:.


Előbbi kis kirohanásom volt a legjobb. LÁttam rajta, hogy ilyet nem ismer tőlem. De tudok ilyet. Tudom gonoszan, ordibálva, érzelemmentesen és még 1000 arccal. Vele épp olyan védelmező voltam. Még a végén le is sírtam magam. Érzelmek a köbön.
Még is megtudott nevettetni.
-Ígéret elfogadva, de a gurgók...hogy is mondjam...lehet hogy három kell... - jegyzem meg immáron mosolyogva. Most veszem észre, hogy hangulat változásaim vannak. Talán a suli kezdés miatt? Ki tudja, lényeg, hogy megint nevetek.
Már nap nyugta van, órámra nézek. Hát hamarosan megjelennek drága vérszívó barátaink, szóval jobb odébb állni.
-Menjünk mert az alkonyati szúnyogok megesznek minket. - nevettem, majd Lace kezét megfogva az első emelet felé kezdtem futni.
Mi a mások véleménye rólunk? Egy félvér aki nem is lenne olyan hülye, összeállt egy sárvérűvel. legtöbbször ezt mondják a Mardekárosok. De teszünk rájuk magasról, nem tehetünk róla, hogy minket nem kötelez a vér, ők meg megszívták a kényszer férjjel vagy éppen feleséggel.


/kövi mehet az első szintre/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





~Nézőterek~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Nézőterek~   ~Nézőterek~ I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
~Nézőterek~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Időnyerő - Három forgatás is elég' :: Roxfort :: Udvar :: Kviddics pálya-
Ugrás: